Ako si mam takto nafarbit vlasy ?

Príspevok v téme: Ako si mam takto nafarbit vlasy ?
duffel

Ahoj! tak idem si nafarbit vlasy ktore su prirodne take hnede , na takyto styl , ze jedna strana hlavy bude na cierno, a druha cast hlavy bude na taku striebornejsiu blond , myslim takto www.tumyeto.com

pouzijem na to farby od pallete ta biela bude tato www.vlasy-kosmetika.cz a cierna bude tiez od nich ,ale neviem aky mam zvolit postup aby to vyzeralo dobre, mam si najprv jednu polovicu hlavy nafarbit na cierno, nehat posobit zmyt, nehat uschnut a potom ten zvysok co som nenafarbil tie hnede vlasy nafarbit na bielo ? kadernicku to neneham robit toto si chcem spravit normalne sam :) teda za pomoci mojej mami samozrejme :) dakujem

duffel

No akoze mne nevadi ked ta farba nebude taka biela , moze byt aj do zlta to mi vobec nevadi , len nechcem aby to bolo rysave , a inac neda sa najprv len nafarbit tou farbou jeden pramienok vlasov aby som videl na aku to chyti ? a ak na zlu tak ten pramienok len odstrihnem a kaslem na blond .. ?

evie

Cauko duffel, tak ja som uz mala na hlave asi vsetky mozne farby takze ti poradim takyto postup na zaklade mojich skusenosti - najprv si nafarbi len tu polovicu nacierno. Ak ti to nebude vadit, tak vydrz tak tyzden a umy si aspon trikrat vlasy - prestane sa ti vymyvat z toho farba, a potom si nafarbi tu druhu polovicu. Pretoze ked to nafarbis bezprostredne po sebe, tak ti ta cierna pusti farbu a ta biela ti zostane skareda flakata. Takuto chybu som raz aj ja mala na hlave - dala som si blond a cierny melir no a ten blond zostan uplne skaredy sedivy. Takze ked si tu ciernu nechas par dni posobit, vymyje sa ta vrchna vrstva a uz by ta biela nemala byt ohrozena :)Vlasy mam aj ja prirodzene hnede, a ta blond na nich chytala v pohodke, ale keby nahodou tak sa vobec neboj nafarbit ich este raz,to ti neposkodi vlasy ked ich prvykrat farbis - mozes mi verit, ja som ich farbila 53x a stale mam hrivu na hlave ;) Inak vyber je to skvely - super vlasy :) tak drzim palce nech sa to podari podla predstav

gloss

na červenú potrebuješ tiež dosť zosvetliť aby to bolo fakt červené a dosť sa zmýva :( práve teraz s tým bojuje moja kamoška a ona má svetlohnedé a stále to nemá pekne červené ja by som dala celé čierne okrem ofiny a len ofinu blond - ked nechytí pekne zafarbíš na čierno :) lebo ver mi na blond budeš musieť na viac krát a to polku hlavy ako to bude vyzerať, no čo ja viem :(

pozri tu si prečítaj:
www.omlazeni.cz

duffel

no ale heh to potom 3x po sebe farbit vlasy , ja nechcem byt plesaty :D ale no neviem fakt :( mozno by bola dobra aj cervena+cierna ta by aspon chytila

punk

pozri...sprav si to...na polovicu hlavy minies malo farby, zvysok si nechaj-este ho nemiesaj...ak ti to na prvykrat nechyti dobre, rozrob si tu druhu polovicu farbu a sprav si to este raz...vlasy budu uz svetlejsie cize by ta farba mala chytit lepsie...a ked to bude uplne blbe tak to natries cele na cierno :) aj z ciernej ti staci rozrobit len polovicu ked mas kratke vlasy a farbis len pol hlavy...

duffel

cosi to ja nechcem taketo melire kupovat, ja chcem len tu normalnu za 80 sk :D inac si dam radsej len celu ciernu popripadne namiesto ciernej cervenu, ale tak myslis ze ozaj mi ta pallete biela nechyti hej ? :(

punk

skus si kupit namiesto farby blond melir-taky co najviac biely...ten by mal chytit intenzivnejsie ako farba-viac stiahne farbu a mohlo by sa to blizit k tej bielej...cim dlhsie nechas posobit, tym viac biele to bude...ale zas samozrejme neprehnat ten maximalny odporucany cas :) lebo nebudes mat vlasy vobec...mozno ti to na prvykrat nevyjde-potom si to sprav na dvakrat-ale nie hned po sebe...a neboj, ked budes zmyvat farbu z hlavy-to sa ti nezmiesa:) ja som si farbila vlasy uz asi 3Okrat tak viem svoje...ta cierna sa ti bude aj tak vymyvat aj pri druhom umyti este:) drzim palec

gloss

tá blond ti ale chytí na hrdzavo ak máš tmavohnedé vlasy a aj potom ak sa ti to podarí zosvetliť a 2.stranu staviť pri umývaní ti tá čierna bude špiniť tú svetlú :(

- ja mám tiež tmavohnedé a ked som si dávala melír tak bol potrebný 12% tný peroxid aby to bolo platinové pri použití 9% tného to bolo hrdzavé :( a blond farby v drogérii obsahujú najviac 9% tný peroxid