Energeticke napoje

Príspevok v téme: Energeticke napoje
blesktresk

Ahojte,
patrim ku konzumentom energeticky napojov ako mnohi dasli. Napadlo ma zavies sem temu o tychto drinkoch. Zacnem jednoduchou otazkou, ktory energeticky napoj oblubujes a preco? Hadam sa konzumenti postupne pridaju a vznikne zaujimava diskusia. Cakam na prispevky :). Peknu slnecnu nedelu praje blesktresk.

Lola456

tiez som nadsencom :D:D energetaky konzumujem vo velkej miere, ci uz je to proti spaniu, alebo aj ako chutovky, pripadne s alkoholom ako miesane drinky.

Karolinka1

Mne chutí takmer každý,a le su na mňa strašne sladké a neviem ako to riešiť. Cez leto to mám rada ako super osviženie, hlavne keď neviem či nebudem šoferovať tak si nemožem dať pivo :(

0vecka

lol to fakt?? ja som bol raz unaveny tak som si kupil 2 redbully a aj tak na mna stale padali mrakoty... podla mna zbytocne vyhodene peniaze

george303

Navjiac mi chuti asi rebull ale vpohode vypjem aj iny a ucinky neviem ale namna to nejako neucinkuje vpohode si dam energetak a zaspim niekedy lepsie ako ked si nedam dotoho pijem aj dost kavy asi si uz nato organizmus zvykol ....
A k tym jazdam to neodporucam urcite pit hned energetak najskor normalne sadnut za volanto oddychnut a tahat kolko sa da a energeticky az poslednu hodinu dve jazdy pred cielom ... Pretoze ono to ma tie ucinky ze vlastne donuti ist organizmus na maximum ale ako nahle sa prestane ucinovat tak nastane ovela silnejsia unava ...