Velmi kratky sex

alzbee

InLoweee: nemyslim to v zlom a nechcem ta nejak ranit, ci zarmutit, ale z tvojho prispevku sa mi zda, ze tvojmu priatelovi je maximalne jedno, ci uspokoji aj teba...lebo chlapom je dobre-im staci parkrat si "pichnut" a uz su...v podstate vobec nevidim do vasho vztahu, ale ani by som sa necudovala, keby to bola pravda, kedze som chvilu sledovala aj tvoj pribeh v Psychickych problemoch...drzim palce a dufam, ze sa mylim...

InLoweee

vlastne aj pri sexe, ak niekedy mame sex a on sa urobi do minutky, tak uz potom cely den nechce nic, a ja sa mozem dorabat sama....

InLoweee

vsak i ja chcem po chvilke pokracovat, on nie :(( aj vcera, po tom co som ho urobila- lahol zaspal.... Mne by nevadilo ak by sa urobil a po pol hodke by sme sli znovu, ale takto je to hrozne,ja ostanem vzrusena a nic....ale uz som si zvykla :(

InLoweee

v tomto to isto nebude, lebo niekedy vydrzal aj trosku dlhsie (hoci nie nejak extra, mozno 5min) a zase raz - to bola vynimka ako hrom - vydrzal pol hodiny.

niekto

dost mozne ze sa boji zlihnania

v kazdom pripade to chce otvoreny rozhovor povecmu ako to vidis ze to potrebujes castejsie ,...
nic mu nevicitaj a hlavne nie ze dlho nevydrzi lebo bude sa moze stat ze bude tak bat zlihania ze sa mu ani nepostavi

InLoweee

ved to je ten problem, ze to mame len zriedka, takze v podstate sa akoby nechcel v tomto "trenovat" :( - aby dokazal dlhsie vyydrzat... Proste neviem ci ma taky nizky apetit, alebo ja ho nepritahuje, no mame to minimalne 1x/tyzden, prip. 2 tyzdne :( ... Skusala som uz aj pradelko, alebo aj drsnejsie ist na nho (ako dracica) no uz sa citim trapne, a uz to vzdavam.... :( stale ma odsotil s tym, ze on povie kedy to bude. Vcera povedal: mojko mozno dnes to dame, tak som bola na tom ze jo, nakoniec sa len kusok pritulil ku mne, zacal ma drazdid, a ked som par krat presla rukou a pusou po jeho penise,uz bol, takze ani k sexu nedoslo :((( ja uz som zufala, tusim to ma aj stopy na mojej psychike toto-som dost nervozna :(((

InLoweee

ved to je ten problem, ze to mame len zriedka, takze v podstate sa akoby nechcel v tomto "trenovat" :( - aby dokazal dlhsie vyydrzat... Proste neviem ci ma taky nizky apetit, alebo ja ho nepritahuje, no mame to minimalne 1x/tyzden, prip. 2 tyzdne :( ... Skusala som uz aj pradelko, alebo aj drsnejsie ist na nho (ako dracica) no uz sa citim trapne, a uz to vzdavam.... :( stale ma odsotil s tym, ze on povie kedy to bude. Vcera povedal: mojko mozno dnes to dame, tak som bola na tom ze jo, nakoniec sa len kusok pritulil ku mne, zacal ma drazdid, a ked som par krat presla rukou a pusou po jeho penise,uz bol, takze ani k sexu nedoslo :((( ja uz som zufala, tusim to ma aj stopy na mojej psychike toto-som dost nervozna :(((