Krehký život

Príspevok v téme: Krehký život
Kotatko

Máme po čom túžime, žijeme svoje krásne životy. Jedneho dňa sa zobudíme a zrazu je všetko iné. Choroba milovaného človeka, smrť, autonehoda, úraz. Ako zvládate tieto životné situácie? Myslím, že sme v tom všetci spolu, len je to už aj o náhodach a šťastí.
Čo človek robí, keď mu dýcha na chrbát smrť? Keď ju cíti blízko seba a je zraniteľný?
Ja si pred tým dva roky zatváram oči, neviem prijať také skutočnosti.
Chcela som mať svet, v ktorom je bezpečné žiť:(.

prečo nie?

no neviem.,,je to zaujimava tema a velmi pravdiva,,,ale mne velmi pomaha viera v Boha.,,ked som bola v problemoch,ked mi umrel umrel otec alebo priatel..vzdy som nasla pokoj...

Kotatko

Jani ide o to, že keď niekto iný zaviní nešřastie druhého. Ako toto prežiť? ako sa s tým vyrovnať? keď vidíš, že trpí nevinný človek a človek s pochybnou minulosťou si užíva života a vôbec ho netrápi, že niekomu život pokašlal. A zákony sú na neho prikrátke, pretože má za sebou ľudí, ktorý poťahujú nitky v najvyšších sférach.

janka24

Vo svete sa bezpečne nedá žit.Tiež si neviem predstavit, že prídem o milovanu osobu, ale to naozaj patri k životu ako tu raz niekto písal v živote treba počítat s tým, že sa narodíme ale aj zomrieme...

Vždy ked mi bolo alebo je zle myslim na to ako sa má aj niekto iný zle..nie som sama..take male tyrane deti napriklad...alebo vychudnute na kost pomaly umierajuce...Neviem či je na svete človek, tkorý je uuuplne štastný a ničoho sa neobáva...ktovie