chlapi poradte mi co mate v sexe najradsej?

AdamKrt

zuvacka:

Sala si mu uz obe gulky, ze si si ich naraz vopchala do ust ? To je paradne prekvapenie. Alebo mozes skusit, ak si na nieco take, ako som popisoval, priatelka mi zacala lizkat prostatu a okolie analneho otvoru /samozrejme, vsetko pekne cistucke/...

zuvacka

hmmm, tak asi budem musiet vyskusat nejaku inu "novu vec", chcela by som ho totiz niecim prekvapit. Ale cim? hmmm?

kornad4

zuvacka : Ked to az tak moc neoblubuje, tak ho do toho netlac ... on sam dobre vie, co sa mu paci a co nie.A nemusi to byt hned striktne, ze Ty nieco robis zle, to nie...
Moja priatelka tiez raz skusala "novu vec" co sa asi docitala niekde na fore, ze muzom sa to paci, a tak to zacala robit aj mne, no zostal som zaskoceny a vobec mi to nepasovalo... Tak som jej vysvetlil, ze nove veci budem rad skusat,ale danu vec uz nikdy. Proste nie kazdemu sa paci to, co sa paci aj inym...

A co mame najradsej ? No predsa oral :o potom poloha zozadu, vystrik na priatelku(nie do nej) a ine uchylky :D Ale to len moj subjektivny nazor

zuvacka

chlapi, vysvetlite mi prosim, ako to, ze kazdy z vas ma rad oral, povazuje ho za nieco super, a ten moj oral velmi nechce. Hovori, ze samotny sex je lepsi. A pritom si nemyslim, ze to robim zle, vselico som uz o tom aj precitala, snazim sa v tomto smere aj "vzdelavat", aj som sa ho pytala, ci to robim zle, a on, ze nie, ze dobre, ale sex je lepsi. Ako si to mam vysvetlit, resp. ako to mam zlepsit a urobit tak, aby to chcel?

AdamKrt

No tazko, povedat, co najradsej. Vselico je pekne. Napr. oral, alebo velmi zaujimave bolo, ked na moje prekvapenie mi priatelka zadocek vylizkala. Ci sanie vajicka, alebo este lepsie, ak sa jej podarilo dat si OBE vajicka do ust a sat ich obe naraz. :)

Krasne je vystriekat sa priatelke do ustociek, este by bol lepsi bonus, keby prehltala :)

To je rozne, niekomu sa nieco moze pacit, inemu nie...