plati sa nieco za liecenie???

Summer_

To sa musis dohodnut s nimi, ale ak maju volnu postel zoberu ta do par dni, podla toho kedy maju ine prijmi atd.. ale ja som tam isla s odporucanim od jednej psychiatricky ktora pre nich robi, takze neviem ako to je, ak tam chces ist bez toho.. Ale nemyslim si ze by bol problem.. Kam teda pojdes nakoiec?:)

Summer_

Tak v BA ta viac kontroluju, zapisuju si co si jedla a aj podla toho mas vychacku alebo mobil.. v Pezinku je mensia kontrola aj ked aj tam sa snazia, ale tam sa napr. da ist vracat, ale v BA sa ti to len tak nepodari, je to viac-menej nemozne.. Inak strava normalna, nic extra, normalne dostanes aj sladke aj slane a vsetko.. Proste v BA mas riadnu kontrolu nad sebou, ale ked sa chces dobrovolne liecit nema ti to preco vadit.. Vadi to len takym co chcu vracat a podvadzat.. A tiez vela zalezi od toho s kym tam si, s akymi ludmi ale to si dopredu nevyberies.. neviem ci sa tam nieco zmenilo, bola som tam pred skoro 2rokmi ale asi nie.. ked som bola naposledy na kontrole bolo to tam take iste..

Summer_

nikullka14 v Pezinku mas viac volna ako v BA, da sa odtial odist von, ale tam v BA neodides ani keby si ako chcela, len ak ti lekarka povoli vychacku.. V Pezinku si spolu aj s inymi diagnozami v BA su len PPP. BA je podla mna lepsie.. Ale ak si odhodlana sa vyliecit a nepotrebujes uplne prisnu ruku moze byt dobry aj Pezinok..

nikullka14

aa este nevie niekto porovnat ake to je v BA a ake v Pezinku?...myslim kde sa vam babam ktore ste tam boli zdalo ,,lepsie,,?

nikullka14

evcca
dakujeem:))..no dufam ze to nejak vydrzim,a ty si na tom ako??...bola si uz niekedy hospitalizovana??..ja som sa tomu presviedcanie doktorky a rodicov aby som sa isla liecit branila skoro pol roka ale teraz uz naisto idem:((aj ked sa strasne bojim a vobec tam nechcem,ale chcem sa uz konecne uzdravit tak dufam ze mi to pomoze...

Summer_

tak veru! kto ma problem nechce vidiet pravdu.. to suhlasim.. ale ja uz 2roky problem nemam, takze to vidim dost realne.

tak veru!

dievcata, ja nemam pravo niekoho sudit, ani to nerobim. ale na margo PRAVDY chcem sa vyjadrit, ze pravda je relativna a samozrejme, kazdy ma tu svoju. no vo väscine pripadov to byva tak, ze ten, kto ma problem, nechce pocut pravdu.
pisala som iba svoj nazor, s ktorym som stotoznena.
prajem vam vela stastia hlavne zdravie!

Summer_

lienocka1 no asi mas pravdu, ona to zrejme ani nechce pochopit. Presne z tohto dovodu to nikomu o sebe nevravim kto ma vtedy nepoznal, aj keby sa ludia okolo mna bavili priamo o tom, bola by som ticho. A dnes to uz nikoho nenapadne, lebo vyzeram uplne normalne a zdravo :) aj ked vela som si navzdy znicila :((