STRACH s CHOROBY

Príspevok v téme: STRACH s CHOROBY
STRACH

Ahojte mam taky problem.... je to uz dlhodobejsie.... ako by som to opisala.... stale ma pocit ze sa nakazim AIDS... mam staleho partnera s nikym inym nespavam, drogy neberiem.... ale uz sa mi par krat stalo ze som sa opila a bala som sa coked som sa niekde o nieco pichla alebo s niekym spala alebo vela dalsich moznosti... uz sa mi to raz tak stalo ze som si nepamatala ze co a dva mesiace som bola na testy a nic dva mesiace som preto ani so svijim nespavala.... a teraz to uz mam castejsie nieco ma niekde pichne a uz sa bojim... a ked vidim nieco ze aids tak uz sa mi hned v hlave ze to je znamenie abo co.... umyvam si casto ruky, mam strach si niekde sadnut aby som nieco nechytila a tak no je to problem co ma robit???? inac poznamka uz ani nepijem koli tomu a tak no....

STRACH

no nie uz sa neopijam .... uz mam hlavu inde ako v alkohole a zabavkach a tak chcem si zalozit rodinu no psychicky na tom niesom v poriadku ked mam tolko fobii a este k tomu pp:(((....a ty poznas panicku poruchu ochorenie???

STRACH

no hej ale od vtedy som zas niekde bola a zas som sa opila a i ked si pamatam skoro vsetkoa a sestra mojho kamosa ma ujistila ze bola stale primne a nic som nevystrajala...no bojim sa... od vtedy som sa nenapila uz ani kvapku teda raz ale to len na sestrinej oslave a bol somnou az domov jej priatel....