gynekolog PN

dena2345

vcera som bola na vysetreni, tiez tam nebol kubransky ale nejaky iny doktor, ale mily a prijemny velmi, sestricka tiez, poradili mi, som spokojna :)

kuku7890

no este som u neho nebola ale co som pocula tak sa k nemu hrnie vela zenskych. vraj je ozaj prijemny, poradi zazartuje..proste ze sa nanho mozes spolahnut a porozpravat sa o hocicom:)

dena2345

jaaaj, no nic moc. a kubransky je ozaj taky dobry? ja idem totiz v stredu k nemu do hlohovca a to bude moja uplne prva navsteva u gynekologa, tak budem ozaj potrebovat aby bol mily a prijemny, hadam to zvladnem :) a dakujem za info

kuku7890

no viesco ja som bola u...no doprcic nemozem si spomenut na jeho meno, hned ako zistim dam vediet. takto mily aj ked sa s nim rozpravas, sympatak ale prekvapil ma jeho pristupom.

totiz prisla som tam s tym, ze som mala androgennu alopeciu a kozna mi odporucila uzivat HAK VREYA. tak som sa unho posadila a po otazke co ma trapi som mu povedala ze je toho viac, v prvom rade padanie vlasov na co mi kozna odporucila HAK, potom ze ma uz dlhsie trapi vytok ktory bol aj hnedy par dni ale nebrala som vobec antibiotika ani nic podobne takze z toho to nebude. a este som mala aj nepravidelny menzes. on mi predpisal HAK a poslal ma prec. neviem ci si namyslal ze sa mi to tym upravi, ved predsa z HAK vytoky vznikaju. akurat mi povedal ze mam prist zase pre dalsi recept ktory uz bude na rok ak mi bude HAK vyhovovat. dost som sa ponahlala a povedala som si ze prosikat ho o vysetrenie nebudem a radsej zajdem potom k p. Kubranskemu. vobec som tento pristup nepochopila

dena2345

kuku a myslis ze ti ostatni doktori ktori robia v jeho ambulancii nie su taki dobri?ja sa chystam do hlohovca a neviem ci tam bude prave dr.kubransky osobne alebo niekto z jeho kolegov...

kuku7890

no ja som prihlasena u neho ale bola som u ineho doktora v jeho ambulancii v pn. nabuduce ale uz len ku kubranskemu

dena2345

tiez som poslala link na stranku dr.kubranskeho,objednala som sa u neho v hc a som velmi zvedava,vraj tam pracuje viac lekarov u neho...ozaj je taky dobry?ja sa chystam na uplne prvu navstevu tak sa trochu bojim