ORIFLAME maniačky :)

mirka 23

katusicek, keby si chcela vedieť názor, tak si nájdeš tých najmenej 50 tém o Oriflame, ktoré tu už sú.
Nemyslim, že je to chyba systému, toto forum už funguje výborne, musela si refreshnuť stránku.

katusicek

Len som chcela vediet nazor a nie tu robit reklamu..
Ako vidim su tu ludia co nevedia naco je forum.. a to ze to vlozilo 5 krat ta nenapadlo ze to nemusi byt moja chyba.: ?ale ze to zblblo..?

sade8

preco tu neprispievaju ti co tuto kozmetiku maju radi a pomaha im, nechapem
ja mam tiez nieco - make-up je super nieco nie ale ved to je so vsetkym ze nieco je dobre a nieco nie

mirka 23

Katusicek, pochopim, ked niekomu hodi prispevok 2krát aj trikrát je ešte OK, ale 5krát?
Btw neviem prečo sa rozčuluješ? Evidentne si tu robiš reklamu...Oriflame je šitna kozmetika a predražená...to je môj názor a ako pozeram, tak nie len moj.

renyyy

kto je tu podla teba drzi? podla mna sme si tu iba vsetci vyjadrili svoj vlastny nazor. Teda aspon ja ano. A ked s nim nesuhlasis, je to drzost? Lebo inak nerozumiem, preco sa hnevas.

katusicek

Preboha tu je forum no vy niektore tu pišete a ste drze ako keby neviem čo... hej prvy krat robim z netom.. MIRKA.... radsej sa nepytam ani nazor.. na hovno je tupotom to forum...

renyyy

katusicek:

S oriflame mam skusenosti. Nie vsak ako pracovnicka, ale spoluziacky a kolegyne roky okolo mna lietali s katalogmi a objednavala som si od nich. Mala som rozne vyrobky, no kremy, vone, sprchove gely a pletove vody mi vobec nesadli. A uprimne - kozmetika, ktora mi nepomaha a nema slubovane ucinky mi nestoja za ziadnu cenu. Takze oriflame je draha. Mam s nou osobnu skusenost. Ja preferujem kozmetiku hlavne z lekarne. Netvrdim vsak, ze pre nikoho oriflame dobra byt nemoze. Je to vec nazoru a narokov. neberiem ti tvoj nazor, no pre mna je oriflame v pomere ku kvalite draha.

renyyy

zujky:
To, ze vona nevyprcha hned po chvili neznamena, ze vyrobok je nekvalitny alebo ze ma vela chemie. Prave naopak. To znamena, ze parfumova zlozka je obsiahnuta vo vacsom mnozstve a teda aj vonavy ucinok je dlhsi.

Su ludia, ktori maju s parfemami problemy, no mne doteraz kozmetika healing garden nikdy nesposobila problemy. A rozhodne su kupim drahsie telove mlieko healing garden s dlhotrvajucou vonou nez trebars oriflame s velmi kratkym ucinkom. Chcem predsa tu vonu citit :-).

Ale je to vec nazoru. Nie som chemicka ani nic podobne, no pracujem v oblasti marketingu a trosku viem, co je kvalitne a co nie ;-). Oriflame rozhodne nema s vysokou kvalitou nic vo vseobecnosti, hoci urcite sa najdu vynimky. Zavisi od narokov a financnych moznosti spotrebitelky.

Drahsie vyrobky mozu byt drahe len kvoli znacke a reklame, ale samozrejme aj kvoli kvalite a setrnosti. Trebars vyrobky z lekarne - stoja vela, no maju minimalne mnozstvo "chemie" oproti beznej kozmetike v drogerii, terapeuticky a liecivy ucinok a vacsina je vyrobena bez alergenov a z prirodnych latok.

Ale ako pisem, je to vec nazoru, preferencie a znasanlivosti vyrobku .-)

ploche_brusko

ja robim asi tri roky oriflame, zo zaciatku to bolo ze wow, ale teraz ked som starsia a viem ze na trhu su lepsie, a omnoho lepsie kozmetiky, tak z oriflame objednavam uz len pre kamosky alebo rpe kolegyne...nesedi mi id nich absolutne nic, a co je najvacsia katastrofa tak tu su sampony a sprchace..... podla mojho nazoru, cena je dost neumerna ku kvalite vyrobkov, su predrazene.. takze u mna ma oriflame jedno velke minus :)