liečebná pedagogika

lionesssssss

brief, na ten test sa nedá naučiť... budú tam otázky zo všeobecného prehľadu - buď vieš, alebo nevieš...
z cudzieho jazyka tam bude text v angličtine, nemčine a asi francúštine a jeden z nich preložíš...

daj si záležať hlavne na talentovkách

brief

no tak to je skvelé! som nad tým premýšlala, ale ten "chýbajúci" Mgr ma odrádzal. Ešte tak zistiť niečo o teste :)))

kyblik.

"stratili" ako stratili...ano uz to nie je akreditovane ale pracuje sa na tom pilne, len nikto nevie kedy sa to podari (ak nahodou uz nie, neviem najnovsie spravy ale este minuly rok veduca katedry robila tie skusky, neviem skus zistit priamo na katedre)
ale tu skolu prudko odporucam:)

brief

prosim Vas, poradili by ste mi ohladom prijímačiek? Konkrétne ma zaujíma niečo o tom teste (všeobecný prehlad, jazyková zdatnosť, zájmové oblasti...) čo tam asi tak bude, aby som si to vedela lepšie predstaviť. Dajú sa zohnať testy z minulých rokov? Neviem totiž, či mám čakať niečo ťažké alebo to bude light:)

bon

levicaaa, hej zistis aky bordel tam je, a tento rok bude este vacsi kedze zavadzaju od septembra AIS, a tym padom bude vsetko ine, a kazdy v tom bude mat misung, lebo uz aj teraz maju, takze mi studenti zase nevieme na com sme, kedze niekde ti povedia to a inde zase hento, takze uvidis sama.......inak drzim prsty, a snad tu akreditaciu ziska aj liecebna....bola by skoda ak by nie