SEDATIF PC

Príspevok v téme: SEDATIF PC
anez

dobry den. je mozne, ze toto homeopatikum moze mat neziaduce ucinky aj napriek tomu, ze v pribalovej informacii nie su ziadne uvedene? po jednom dni uzivania som sa totiz prebudila s neustalym tikanim oka a pocas dna som presla niecim co by sa mohlo podobat na panicky zachvat. mate niekto podobnu skusenost? dakujem

R4d0sl4v

Tento liek beriem aj ja už 3 týždeň a nezdá sa mi že moc zaberá ... trpím tetániou,astmou,alergiou+mám angínu ... pred tým som bral persen a ten sa mi zdal silnejší ... (pravdu povediac nevedia už ani doktori čo mi je každý deň záchvaty a každú minútu si myslím že sa zadusím ... fakt úžasný život :( )

tinnka

chcela by som začať užívať toto homeopatikum, ale aj tabletky na pleť (Bio Acno)Môžem tieto dva lieky užívať súčasne? Obidve balenia majú 60tabliet

jujula

ja som ich chvilku brala, ale u mna sa neprejavili nijak, nepomohli, ale ani neuskodili. neviem, ale po jednom uziti - cize si uzila jednu tabletku, hej?, by to s tebou nemalo nic urobit, nakolko by mali zacat ucinkovat aj tak po nejakom case, nie hned po jednej, dvoch tabletkach. mam dojem, ze ty trpis panickou poruchou, preto si po nom siahla, lenze na druhy den po uziti tohto "lieku" na teba prisiel panicky zachvat, no a ty to pripisujes sedatifu. podla mna je to velmi slabe homeopatikum, mozno ak mas slabsie stavy, tak zaberie, ale ani to nie u kazdeho. a myslim si, ze toto by nesposobilo, obzvlast, ked v tychto veciach ma pomoct.