v sprche-sex

Príspevok v téme: v sprche-sex
xxxx

baby aj vy mate tak skvely orgazmus ked si pustite prud vody na klitoris? ja som tak zazila moj najlepsi orgazmus doslova som ostala v takom krci a take to bolo perfektne a proste take necakane... kazdy den pri sprchovani si to doprajem je to uzas ani s chlapom taky orgazmus nemam ani ked sa sama robim nieje az taky skvely a tak prezivany...lahnem si do vane a silny prud a je to tu hned... idem sa asi osprchovat pa pa

behind

No ja som muž a musím povedať, že aj pre mužov je to super, ja keď si pustím zo sprchy vodu na obnažený žaluď, tak mávam super silné a dlhé orgazmy....

werhon

jessicaa ja tiez moj prvy :) a vdaka jednej mojej spoluziacke co sa mi to snazila napodobnit na telesnej v sprchach :D haha, zaciatky boli zaujimave, prisla zavislost, ako tu pisete aj vy, ale neskor som si nasla priatela , sme to spojili, a teraz som v stadiu ze intenzivnejsi orgazmus dosiahnem rukou, taky precitenejsi.. ale obcas sprchu nemozem vynechat :) (a veru rodicia mi nadavali za ucty za vodu, baby skoncite s tym cim skor ) :-D