ZÚFALÁ...

Príspevok v téme: ZÚFALÁ...
zufalaaa?

Prosim poradte mi co mam robit ... pred tromi dnami som zacala chodit s chalanom, s ktroym sme sa spoznali na diskoteke. Byva v inom meste ako ja a do skoly chodi tiez do ineho mesta cize je na internate a ja tak isto takze sme od seba daleko. Problem je vsak ten, ze ja k nemu lasku necitim a aj to, ze sme sa dali dokopy sa zbehlo tak rychlo. Nechcem ho stratit lebo sa bojim ze si chalana nenajdem, ale zasa mu nehchcem ublizovat falosnou laskou. Myslite ze sa do neho este zalubim nechat tomu cas??? Alebo mam byt kruta a s pravdou von hned na zaciatku???... Fakt ma to trapi lebo mu nechcem ublizit ... Asi ani sama neviem co chcem .(..a mam 16 rokov. Vzdy som si hladala z tych vaznejsich vztahov ale toto zatial nevidim na vazny vztah...

zufalaaa?

on je cely stastny ze ma ma a chce ma zoznamovat zo vsetkymi kamaratmi ale ja poriadne neviem co znamena pre mna on ..je mi zo seba zle lebo tak ako som velmi chcela vztah tak ho teraz ukoncimm :( Doteraz ma vzdy chalan sklamal a teraz budem ja ta zla :(

zufalaaa?

AdamKrt ale ked ja nemam vobec stastie na chalanov a bojim sa ze zasa ostanem sama :( Ja by som ho chcela mat rada ale akosi to nejde ...do inych chalanov som sa hned zalubila a teraz nic fakt neviem co robit