Verite na duchov?

queen_sam

fuha baby..no..je to zvlaastne, aj to co som ja dole pisala..tak to sa mi naozaj stalo a neviem si to vysvetlit, ani ja ani sesterka. a mam kamosky, ktorym sa tiez stali podobne veci. uplne bezne. napr jedna moja znama ma postaveny dom na mieste, kde pred desiatkami rokov bol cintorin. a obcas sa jej v izbe zjavuju deti. ona ich vidi uplne jasne, male akoby prisvitne bytosti, ktore na nu len pozeraju. a to ma 18 rokov ta babnka. vraj sa duchovia zjavuju citlivym ludom a ako ju poznam, ona je naozaj velmi citliva dusa. mozno od nej potrebuju pomoc tie deti. ktovie co sa stalo pred tymi rokmi na tom mieste kde ma ona dom..

kristínka66

Určite áno!
Môj prvý brat zomrel keď som ešte nebola na svete. KEĎ sa maminke narodil môj starší brat,boli konečne šťastní.
Potom,keď mal brat asi 3 roky,chodil skoro ráno do spálne za rodičmi ževraj ku nemu často chodí nejaký malý biely chlapec.

Rodičia si dodnes myslia že to bol ten brat čo zomrel.Ten druhý brat bol veľmi malý takže si to vymyslieť nemohol.
Dnes má takmer 18 a strašne sa bojí tmy.
Možno za ním stále chodí,len nám to nechce povedať.

.malina

fuha, ked to tak citam, tak as kazde dieta molo taku skusenost. Ked som ja mala asi tak 8 r. som sa tak nad ranom zobudila a vidlela som za rohom za dverami na stene tien cloveka, ako sa blizi a potom zpoza rohu sa namna pozrel taky muz, s ostrym nosom, uz si ho moc nepamatam, bolo to len take nakuknutie..bala som sa ze je to zlodej alebo tak, tak som trpla pod perinou. Nakoniec som zaspala a rano boli vsetky veci na svojom mieste, mobily na policke, pocitac aj TV, takze zlodej to nebol, aj rodicia povedali ze celu noc spali...

queen_sam

alzbee: fiha, no ja neviem tiez co by som robila, ale pozriet by som sa zrejme nesla :D
Airiana: ja ti verim, mohla si vidiet. ved preco nie?
ja napriklad ked som mala asi 5 rokov, dodnes si pamatam, ze som nieco/kiekoho videla. raz som spala u babky aj s rodicmi v izbe. oni spali ale mna zrzu cosi prebudilo..akoby mi niekto sedel na nohe alebo co. zobudila som sa a pozrela pred seba a tam sedela nejaka silueta. nebolo vidno tvar, nic! iba sa tam nadomnou nieco belelo. ako plachta. malo to len taku siluetu ako ramena, hlava a dalej nic. presne ako sa kreslia duchovia v rozpravkach. nevedela som co mam robit a strasne som sa bala. dokonca som chcela zakricat na maminu nech zazne, ale ja som sa nemohla ani pohnut, nieto este vydat zo seba nejaky hlas. a to bola mama len pol metra odomna. tak som len ticho zavrela oci a ako mala sa zacala modlit anjelicku moj straznicku. a potom som zaspala. ale bolo to velmi zvlastne a dodnes neviem co to malo znamenat. sesternica v tej izbe nechce spavat ked pride na navstevu z ciech, lebo sa tam spavat boji. nikdy mi nepovedala preco, ale asi koli niecomu podobnemu...

johny xD

u nas v byte asi duchovia su lebo raz vecer sa chcem ist vysrat a hajzel zakmnuty ale ne hocijako ale zvnutra :D tak som pouzil fintu z jednej pc hry a konecne som sa vysral :D a neskor som siel spat davam si kliky a dojedam musli a zrazu sa len tak otvoria dvere...

AdamKrt

Mne sa raz stalo, ze som vysaval u babky a zrazu, ako keby prsalo zo stropu, ale strop bol suchy. Divne.

Babka zase, ked bola mensia - nikdy o tom nehovorila, az nedavno, ze so sestrami videla pristat u nich na dvore nejake UFO, lietajuci tanier a takych divnych cloviecikov.

Airiana

ja tiez verim na duchov,teda ze urcite existuje este nieco viac ako tento nas svet, mne sa konkretne s duchom nastastie nic neprihodilo, a keby ano,ani si neviem predstavit ako by som sa strasne bala,zaujimaju ma taketo veci,ale radsej by som to nechcela zazit...
ale ked som bola mala prihodila sa mi taka zvlastna prihoda na ktoru neviem zabudnut a doteraz som si takmer ista ze to bolo skutocne a stale ked si na to spomeniem znovu citim ten strach ako vtedy...spala som u starkej aj s maminou na jednej posteli, zrazu som sa zobudila a pozrela smerom k dveram,dvere boli skoro cele nepriehladne,len hore na dverach boli asi styri male okienka cez ktore som videla len tvár,ale taku zvlastnu tvár,aku som este nikdy nevidela,pozerala sa dnu a mala take neprirodzene velke oci,schovala som sa pod perinu a bilo mi srdce,viac som sa nechcela pozriet na dvere,rano mi to samozrejme nikto ako malej neveril...