Pomozte..Neviem co dalej!

Príspevok v téme: Pomozte..Neviem co dalej!
Ajuuuska0002

Ahojte.Mam 15 rokov vysku 174cm a vazim 85kg (!!!).Ja uz vazne neviem co mam robit som lenivaa priznam si to.Hrozne by som chcela schudnut ale rodicom to povedat nechcem zrejme by ma vysmiali alebo by si robili zo mna srandu.Potrebujem schudnut z brucha a zadku pretoze mam hrozne velke brucho.Ziaden chalan ma nechce uz rozmyslam naozaj nadvsetkym moznym ale uz fakt neviem co dalej.Nechcem aby rodicia vedeli ze chcem schudnut.Prosim poradte co mam robit ja uz vazne neviem ako dalej...

Ajuuuuska02

Vazne vam svetkym dakujem moj email je ajka.02 suzenka a aj vam ostatnym naozaj dakujem za vsetky rady ja uz vazne neviem ani co mam jest ani co cvicit myslite ze by mi aspon bicyklovanie pomohlo a ak by som si zmenila aj stravu....

Andulina

Ahoj, si presne moj pripad!... tiez mam okolo 174 cm a vazila som 85 kg- este pred tromi mesiacmi.. za tri mesiace som schudla na dnesnych 66 kil a idem stale nizsie a nizsie... pomoze ti zdrava strava a nejaky ten sport:).. vela stastia

suzenka

ahoj, ked chces tak kludne tu nechaj na seba mail..vlmi rada ti poradim ako schudnut..mozeme byt aj v denno dennom kontakte a rada ti poradim s jedalnickom aj receptami...sama som si presla chudnutim..

ale hlavne treba ist na to pomalicky a nie hrrr 10 kg za mesiac nejakou nezdravou dietou..

staci upravit mierne stravu, naucit sa par pravidlam a urcite to zvladnes lavou zadnou...ked aj nejaky ten prehresok nevadi. ved predsa ideme dalej...

tak ak by si mala zauje velmi rada ti poradim :)

VincentV

Máš absolútne ideálny vek na chudnutie a ver, že teraz nadbytočné kilá zhodíš oveľa ľahšie ako v 25.Musíš premocť svoj strach, hambu a ja neviem čo.Začni behať.Možeš pokojne ráno pred školou o tej piatej-šiestej keď je v uliciach minimum ľudí a hlavne dosledne dbať na stravu!K tej je tu toho napísaneho viac než dosť, jednoducho sa za každú cenu vyhýbaj tukom, pred spaním nejedz a nezabúdaj na raňajky.Radšej menšie porcie častejšie, ako gigantické tri krát do dňa.Ver či nie iná cesta ako šport nieje.Aj Keby si schudla nejakou zázračnou diétou, alebo pilulkami, kila sa ti hneď vrátia spať.Veľa štastia!