Aké prsia sú veľmi malé/malé?

mnamka257

zalezi na muzovi-niekomu sa pacia male, niekomu zase velke prsia-podla mna sa nema vyznam kvoli tomu stresovat a uz vobec si davat silikony-je to podla mna nebezpecne a nie vzydy sa to musi podarit.pokial ta ma chlap naozaj rad tak mu je jedno ci mas 2-ky alebo 5-ky.

klarka12_

ja mam tiez rozdiel cca tych 15cm a som v pohode. este tak rok dozadu som si z toho robila vrasky, ale kazdemu chlapovi, ktory ich videl sa velmi pacili, tak som si povedala, ze aj ked to ja tak nevidim, tak na tom asi nieco bude...:) Je pravda, ze predtym, ako som schudla, tak som mala o cislo, mozno aj o kusok viac vacsie, ale postavou sa citim lepsie teraz a tomu sa prisposobili aj prsicka.:)

usiko

co su male prsia...no napriklad ja mam podprdu 75 A a zijem...a cudujte sa svete, nikdy mi ziadny muz nepovedal ze by to bol mal rad vacsie, ani sa nestalo, ze by sa mu nepostavil preto, ze nemam prsia....

ak mam pravdu povedat, niekedy, ked idem po vonku a vidim dekolty niektorych bab, tak ma zamrzi,ze ja take nemam...ale som natolko inteligentna, ze viem, ze dolezitejsie su ine veci......

nieze by som nemala na silikony, ale nechcem ich.....okrem toho, som stihla, takze sa to k mojej postave aj hodi.....

Dokonca mam aj jednu push up podprdu, ale nenosim, lebo sa hanbim, ake velke mi to tam zrazu narastlo.....

JCBW

Prave som sa odmerala, no pod mam 75 a cez 90. Ako viem, ze nemam uplne malicke prsia, ale mne sa aj tak zdaju take pomensie. V podprsenke vyzeraju fajn, ale ked ju dam dole...Co poviete? A ake cislo podprdy by som mala nosit??

velkost

syid, ale ja nemyslim ze mam uplne poskodene sebavedomie..To bolo prehnane povedane.Iba ma vzdy trapilo ze mam prsia, tak si to teraz vystrihmi vynahradzam..Z nicoho nemam poskodene sebavemie,som so sebou spokojna. Zle som to napisala, malo to byt ze teraz si vynhradzam ze pred tym som vystrihy nosit nemohla

syid

Ja nosim tiez 75B a rozdiel medzi obvodmi mam 12 centi. A som spokojna, k mojej postave sa to hodi a ratam s tym, ze po porode sa mi zväcsia. To je aka unuverzalna velkost tych 75b :D Velkost, hmm, ked si napravas poskodene sebavedomie vystrihmi, tak to je uz co povedat.

velkost

smutnucka, ved ja ta nechcem nahovarat na silikony, to je kazdeho osobna vec, aj som iba chcela vysvetlit ze velkost podprsenky nie je ziadny ukazovatel. Tych 12cm, je dost malo, aj tak by si nemala poriadne co to vystrihu davat. Ale ja osobne si myslim, ze na velkosti prs nezalezi, dolezite je ze sa pacis svojmu partnerovi, a zase to ze das nieco do vystrihu nie je az taka vyhra. ja isce od operacii nosm stale vystrihy, ale to si iba napravam poskodene sebavedomie, ze roky som si to nemohla dopriat. Inak je hrozne,ked ti tam chlapi pozeraju, a tolki sa ti prihovoria len preto ze mas vystrih.