Interupcia ako prebieha?

lyzicka

nezabudajte, ze este je tu moznost adopcie. Ak si zena dieta "nemoze dovolit", vzdy existuju pary, ktore dieta financne zabezpecit dokazu, ale nedokazu ho splodit

akinom007

fredaa/ dobre nebudem riest preco si sa tak rozhdola prebieha to asi tak: ked sa rozhodnes treba ist ku gyn. vypise ti ziadost cca 800 Sk, sparvi odbery krvi cca 300Sk (zalezi od lekara ako ktory uctuje), vysetri ta+spravi sono, posle ta na interne vysetrenie. Ked budes vsetko mat vybavene, v den interupcie prides rano do nemocnice, zmeraju ti tlak, vezmu krv, poslu ta na izbu, cca za hodinku ti daju asi 3 injekcie do zakdu, posledna je vlastne naladovka. Potom ta vezmu na salu si uplne naha , lahnes si na take kreslo ako ma gyneklog,priviazu ti ruky do jednej ti pichnu uspavaciu injekciu, preberies sa cca po hodine-dvoch po zakroku, budes mat bolesti asi ako pri menstruacii, a budes dost krvacat. V priebehu dna ti este podaju zopar injekcii. V podvecer ta prepustia domov. Treab si potom davat pozor na nachladnutie a fyzicku namahu a alkohol. Krvacat budes cca tyzden. PO mesiaci by si mala absolvovat kontrolne vysetrenie u svojho gyn. Sexovat mozes cca po 4-6 tyzdnoch ako aj po porode.

fredaa

som rozhodnutá a nemám čo riešiť, som rada že je tu taká voľba.. môže mi niekto napísať ako to teda prebieha a či potom budem schopná normálne zdravotne?

boberunka

Ak Ťa zaskočilo nečakané tehotenstvo a uvažuješ nad potratom, pričom v kútiku duše si chceš dieťa nechať, ale okolnosti sú proti Tebe, skús sa pozrieť na stránku www.zachranmezivoty.sk. Nájdeš tu aj informácie o postabortívnom syndróme.

barbora159

nwm v akej si presne situacii ale myslim ze interupcii by si sa mala radsej vyvarovat nemusi to mat pre teba dobre nasledky ci uz fyzicke alebo psychicke... mohla by si si to ptm keby si mala v buducnosti deti aj vycitat.. a uvidis ked si ho nechas a nebues mat z neho sice len radost ale bude to tvoje dieta ktore bude stale s tebou...:) tak sa snaz o tom este porozmyslat..:) drzim palce aby si sa spravne rozhodla...:)

boberunka

... ale ak si nahodou nebola, nerozhoduj sa pod tlakom, mas este cas ... aby si si svojim rozhodnutim este viac neublizila.

boberunka

Jemitoluto, pises ze nemas podporu, tak Ti ponukam svoju. Bez ohladu na to, ci si vcera bola na zakroku alebo nie, mozes mi napisat na boberunka@zoznam.sk.