Interupcia ako prebieha?

strach

ahojte kocky tak ja som otehotnela v 18 ale bola som si toho vedoma tiez som sa bala co nasi nato povedie nie je to vobec lahke najtazsie je to niekomu povedat boli radi nepovedali mi nic ale videla som nanich ze ich to trapi ze som mlada predca teraz manzela som mala starsieho podnikatela tak sa nebali ze nebudeme zabezpeceny maly sa narodil mal4,50kg a teraz ho nasi zboznuju teraz ma 2apol roka a studium si teraz robim nijaky problem s manzelom sa dohodneme a nejako vybavime vsetko sa da len treba najst tu spravnu cestu a nebat sa nicoho ako niekedy nieco lutovat kazdy to inaksie zoberie.A uvidite to dieta vam bude davat tolko lasky ako nam a teraz tazka predstava ze by ste ho mohli stratit drzim vam palce viem ze to nie je take lahke ale dufam ze najdete tu spravnu cestu.

fialocka_7

meggy obdivujem ta a držím prsty :)
ja som otehotnela v tretom rocniku na obchodnej akademii(ekonomika,ucto,ach jaj :)),a maturovala s obrovskym bruskom,(pocas tehot. same problemy-crevna chripka,zapal pluc,vyvrtnuty bedrovy klb,nevolnosti atd...aj psychika)neali sme vlastnu strechu,priatel (teraz uz manzel) chodil na VŠ,a predsa sme sa rozhodli nechať si dietatko-a to podotýkam že som tiež mala iné plány o budúcnosti,a rodičia sú prísnejší...ale bola to najsprávnejšia vec akú sme urobili-máme krásneho,šikovného zdravého 2,5 ročného synčeka :),chodím externe na VŠ,rodičia ho milujú,vzali sme sa,už mesiac bývame vo vlastnom byte :) všetko pekne postupne (len trošku naopak :) ) ,ale ide to!! :) fakt baby ked na to nemáte obrovský dovod nechodte na potrat :(

meggy10

aknitka a to mozem mu tam sprtat s prstami? az mu pozriem no ja som mala ako 4 mesacna dole mi narastli a zuby su dedicne no uvidim ale lepsie by bolo keby prisli neskor lebo ma bude kusat a to ze vraj boli.

aknitka

meggy aj môj malý sa slinil od tretieho mesiaca a prvý zúbok mu vyšiel až v 10. popozeraj mu ďasienka, ak sú zdurené, červené, tak zúbok onedlho vykukne.