Som zalubena do neonacistu ..:(

Príspevok v téme: Som zalubena do neonacistu ..:(
petuska88

je strasne suprovy člowek len mi vadi že ked ideme po ulici vonku tak frajer s kamošmi robia vonku strašny hluk sprejuju všade hakove križe,chcu sa byť s ciganmi,a predomnou ubližuje mačkam. neviem čo mu mam povedať skušala som už uplne wšetko ale nič nezabera..A ešte aby toho nebolo malo naši ma od neho odhovaraju ale ja ho mam strasne moc rada a nemožem ho nechať :( pprosim poradte mi

slavka88

ololooo... ja proti punku ako takemu nemam nic... je to moda ktora je premna trosku extravagantna ale to je vsetko... myslim si ze to nebolo spravne to co si pisala to ano len ten Daniel Tupy ..to ma trosku nastvalo lebo netreba hned verit vsetkemu co je v mediach oni sami nevedia kto to bol... raz to hadzu na nejakych skinov raz na mafiu nakoniec povedali ze mal ksefty z drogami a koli tomu ho aj zabili... no pravdu sa nikdy mi nedozvieme... kazdy mame nejake skusenosti s niekym a nejake zle ci dobre zazitky... je to uhol pohladu... ak su to punkaci ako taky co neberu drogy v pohode ja poznam aj takych aj takych... drogy v nasej spolocnosti nemaju co robit... moda mi nevadi... to ti vravim uprimne... ja mam tiez kamosou punkacou, metalistou, su to vsetko sice uz dospeli ludia ktori maju rodiny ale stylu ostali verni a su spravni... tak snad len tolko

ololooo

slavka88: tu nejde len o Danela Tupeho...mam kamosov punkacov, ktori s drogami nemaju nic spolocne a nackovia ich aj tak mlatia, zacnu ich nahanat len zato, ze su punkaci...raz mu dokonca jeden nacek prilozil zbran ku hlave so slovami: ty punkac vy*ebany, zabijem ta...

slavka88

petuska88... ja som sa ti snazila len povedat ze sa mas riadit srdcom... ak ta to srdce neskalme myslim ze sama uznas za vhodne co je naspravnejsie... ale podla mojho nazoru tento priatel ta dostane len do problemov pretoze je este nevyzreli...a to ze tyra zvieratka nieje spravne a ked mu to nevies vyhovorit tak by asi bolo fakt najvhodnejsie to ukoncit... a predovsetkym stale co budes v zivote robit maj na kazdu vec vlastny nazor, a na taketo veci si davaj bacha aby si cudziou vinou neskoncila v base a ten priatel sa na teba potom vykasle...

slavka88

sway... nie neublizujem nikomu... nesnazim sa ani nikoho o nicom presviedcat... je zbytocne pretoze kazdy mame vlastny rozum a nazor... ja chcem len aby sa moja rodina mala dobre a mala take prava ako kazdy... nebola o nic ochudobnovana a aby sa na nich nekonalo nepravo... preto som si to pravo vystudovala... k tomu 5rocna prax... makala som tvrdo a ti kde som teraz tak mozem vdacit len sama sebe... stat mi k tomu teda nijako nepomohol... peniaze sli z mojho vrecka... a moje deti budu mat take iste moznosti... a pojde to zasa len z mojej penazenky nie z penazi statu... kto zato moze?? kto moze zato ze ten kto studovat chce nemoze ked nema nato peniaze?? kde idu tie peniaze?? myslim ze to kazdy dobre vieme...

petuska88

sway ,slavka88,jahoda9,adamKrt

Ja som z toho už uplne dopletena, ked to tady čitam , tak už vobec neviem čo mam robiť, ....

jahoda9

no zbohom,ak takito ludia ako ty vyštudovali právo, tak to s naším školstvom už naozaj ide dole vodou. Radšej aby sa človek odsťahoval čím skôr, ak nechce aby ho takí ako ty poslali do koncentráku, že?

sway

AdamKrt citaj,ja som sa jej pytala,co jej na tom nacionalizme osobne sedi.
slavka88 to ,co pises je pekne,ale je to utopia.A ked sa niekto hlasi k akemukolvek smeru,je to vzdy len ovecka,ktora nema vlastny nazor.Je to lakave nasledovat velkych vodcov,ktori mali nejaku ideu ako zlepsit tento svet a na druhej strane keby neboli ludia kao ty,nikam by to nedotiahli.Ale to je jedno,ja to vnimam takto a pokial neublizujes nevinnym,zi si ako chces..

slavka88

jahoda9... moja zlata ja mam vystudovane pravo... k by si hoc jaky vysetrovatel precital tuto debatu nevidel by tu nic v rozpore zo zakonom... ak si precitas rozhovori pod tak uvidis... ja neobhajujem tuna nacizmus fasizmus ci neviem co ale obhajujem nacionalizmus a to je moja zlata rozdiel a velkyyyy... a nenadav mi prosim ta ked ma nepoznas... ja ti nenadavam kto je tu hlupy si ty ked sa mienis ponizovat a spravat sa vulgarne... nemam 15 rokov... ak si vsimnes komentar dole tak zisitis ze som madam 16roznej radila riadit sa srdcom ale ze si myslim otom jej fesakovi ze je to len hlupe nedospele decko i na vek 18 rokov... takze bud taka laskava a sud samu seba a nie mna...

slavka88

AdamKrt... ano pretoze v dnesnej dobe skinheadi ci neonacisti uz niesu... no toto nieje debata cez net... moj nazor poznate... tato debata je bezvysledna... mozeme sa navzajom komentovat cele hodiny nase nazory nam ostaju rovnake... takze by sme to asi mali uzavriet... hadat sa nema zmysel... i ked sa mozno nehadame...

jahoda9

AdamKrt, VincentV: kaslite na nu, je to mala nacisticka hlupana, taku nepresvedcite, ani keby ste sa na hlavu postavili.
Niekto by mal zistit, aku ma IP adresu jej pocitac, jej skutocne meno a udat ju na policii. Som zvedava, ci aj potom bude mutit hlavu 16-rocnym dievcatam nacistickými bludmi.