Som zalubena do neonacistu ..:(

Príspevok v téme: Som zalubena do neonacistu ..:(
petuska88

je strasne suprovy člowek len mi vadi že ked ideme po ulici vonku tak frajer s kamošmi robia vonku strašny hluk sprejuju všade hakove križe,chcu sa byť s ciganmi,a predomnou ubližuje mačkam. neviem čo mu mam povedať skušala som už uplne wšetko ale nič nezabera..A ešte aby toho nebolo malo naši ma od neho odhovaraju ale ja ho mam strasne moc rada a nemožem ho nechať :( pprosim poradte mi

EricaCat

...tak takeho agresivneho somara by som nechcela ani spoznat! raz by predo mnou cosi spravil macke a ja by som spravila cosi jemu! nasilnicke hovado!

katka...

Tiez nechapem v com je suprovy. Napis nejaku jeho dobru vlastnost. Zatial tu citam len, ze je agresivny, plny nenavisti.

karioll

vies dobre ze v tomto veku si vyzretejsia ako on,mozno ze nim plieska puberta,ze" potrebuje" sa takto spravat,myslim,ze jedine co pomoze je sa s nim porozpravat,vies vzhladom na moj vek a skusenosti viem,ze tieto prve lasky sa prezivaju velmi tazko,ale nemaju dlhe trvanie v zmysle manzelstva.ked budes na neho tlacit alebo nebodaj dat sa mu rozhodnut medzi tebou a kamosmi,vyberie si kamosov

kuku7890

tak naco sa pytas ked nakoniec povies ze ho nemozem opustit lebo ho hrozne lubis a 3 roky si sa o neho snazila?

dievca prosim ta spamataj sa nechcem ti tu nadavat, viem co je laska. preto ber moj prispevok ako dobru radu od kamaratky. az neskor si uvedomis aky je to pako a vypatlanec. poznam takych ludi a nezmenili sa, tak od neho to takisto necakaj. sprejovanie?ublizovanie zvieratam? preboha taky chlap by u mna sancu nemal. a to s agresivitou tiez moze byt pravda, davala by som si extremny pozor. nestracaj s nim cas, uvidis ze si najdes lepsieho

petuska88

karioll

Mam 16 ..... A ja viem ale tak ja ti to powiem takto ja som ho chcela 3 roky čo som ho nemohla mať som sa snažila ako som chcela a teraz ked ho mam mam isť od neho preč?..toto by som nesprawila wiem je to blbe ale tak ja ho strasne lubim--.