ako je to na VS?

Príspevok v téme: ako je to na VS?
paula20

ahojte, viem, ze toto je forum o zdravi, ale chodieva sem mnoho ludi a preto sa chcem na vas obratit:) od septembra budem navstevovat VS a preto ma zaujima ako to tam cele vyzera. ako mate podeleny rozvrh? hodiny vam nasleduju suvisle, ci mate medzi nimi prestavky? ak ano, co potom robite? chodite domov alebo tam len cakate na dalsiu hodinu? a rozvrh ste si sami zostavili? a ste na vasej skole tam spokojni? je to iny zivot ako na SS?:) dakujem vam vsetkym za odpovede:)

zviertakoooo

ada: ja som tiez nad tym rozmyslala, zapis mam zajtra, ale ked som bola minuly rok so sestrou na zapise tak tam vsetci mali tenisky, tricko rifle, nic elegantne, takze aj ja tak pojdem zajtra..predsa si len tam par hodin posedis/postojis, pobehas kym vsetko bueds mat takze nieco pohodlne :)

ada3334

ahoj, chcela by som sa opytat, co je vhodne obliect si na zapis. nieco elegantnejsie alebo staci tricko a k tomu nohavice?
vdaka

vevericka

dakujem:) machnac je nedalo Prifky v Ba na zastavke lafranconi..mimobratislavskym studentom, teda studentom, ktori nestuduju v Ba to moc nepovie, taky pajzlik, cloveka si ani poriadne nevsimnu, len jedna casnicka je tam mila. a clovek tak viacmenej chodi preto lebo je to blizko a na dlhsiu trasu by nemal cas v hodinovej pauze..ale aj vecerne kruzkovice uz tam boli:D

katty192

áno áno, volá sa to že chodbovice, izbovice, krúžkovice, to musíte prežiť a treba si dávať pozor na vedúcich internátov, kontrolujú, či nemáte variče a iné el. spotrebiče - pokuta, prespávajúcich - pokuta!

vevericka

heh ja sa ospravedlnujem:D..pisala som jednej babe v inej teme, ako sa vyraba mydlo a preklikavam tuto temu a tu druhu a nejak som to poplietla:D