Bez Onanie

Príspevok v téme: Bez Onanie
KamoMako

Nazdar.
Cirkev berie masturbaciu i onanovanie ako hriech.
Som krestan a uz 3 roky som neonanoval. Chcem sa opytat tych co sa do toho vyznaju, ci mi to nemoze neako uskodit.

Tiez prosim menej inteligentnych ludi citajucich tuto stranku, aby neprispievali prispevkami typu: "Si debil, zacni si honit"

Vdaka

qerton22

malviinka.., kamoska sa musela vydat za muza ktoreho nema rada?Ak sa pred tym prespala a prislo dieta tak to bola len jej chyba ze si nedala pozor a ak sa musela vydat na silu za niekoho s kym nemala dieta tak to je fakt blbe...
KamoMako k teme ako citam nedrnkal si si od 17 mnastich co je cas puberty a to fakt vydrzat hmmm.Na to musis mat silnu vieru a bat sa boha ak si to takto vydrzal a pises ze si krestan ale nie je krestan ako krestan a taketo sebazaprenie dokaze len malokto a hlavne ten pravy krestan ale to pochopi len par miloinov ludi .....

malviinka

kamoska ma skazeny zivot, byva s muzom, ktory ju nemiluje,ale nenavidi a nestara sa ani o ich dieta. a vies preco? lebo jej krestanski rodicia jej prikazali sa vydat a keby sa rozviedla, uplne by ju zavrhli. ostala nestastna, bez skoly,bez lasky a vsetko pre vasu cirkev. zivot si uzivaj, pokial inym neskodis,tak nie je o com. si predsa chlap,musis si nejako vybit seualne napetie!!

crazyHUHU

moze ti to tak ublizit ze sa ti semeno nahromadi a udrie do hlavy ...zaleje ti mozog ...a a utopis sa..:D:D:D:D:D

usiko

prepacte, ale cirkev je jedno z najhorsich institucii , ktore na svete kedy existovali.....boh je alebo nie je, to je o nazoroch a viere, ale cirkev...zakazala by som ju, napachala na svete uz tolko zla, ze viac uz by ani nemala....len si pozrite historiu, poprecitujte si svinstva, co sa deje v klastoroch, na farach a tak......

cirkev nadiktovala pravidla protireciace zdravemu rozumu a biologii, potlaca zdrave biologicke potreby, ludia su frustrovani ale veria, ze to takto chcel boh.......pri vsetkej ucte, boh, ak existuje, by urcite ludi nechcel obmedzovat v niecom, co je prirodzene /sex pred svadbou, onania a podobne/, pretoze boh , ak existuje, je tu na to, aby ludi miloval takych aki su, a nie im zakazoval veci, ktore su normalne...to len cirkev /mimochodom vdaka nam vsetkym neskutocne bolata, az nechutne bohata/ potrebuje ludi kontrolovat /ved to poznate -ovecky/, a tak im nakazala a zakazala a prikazala...a ludia pocuvaju a riadia sa tym a pocuvaju...a su hlupi....

makofako

kamomako - nielen bez onanie, ale aj bez rozumu.nič si z toho nerob - nadržaní úchyláci v sutanách si vyleštia bambus aj za Teba. Alebo skoč za nimi na faru - možno keď Ti to spravia oni, tak sa to za hriech považovať nebude :-)

karioll

maili
zdravy rozum a darwinova teoria
ale nezatiahnes ma do takej nic neriesacej a nekonecnej debaty
kamokamo
este k tomu mojmu minulemu prispevku,ked zacnes mat rozum a prestanes tahat boha do tvojho sexualneho zivota,zistis,ze penis je sval a ked sa nepouziva tak zakrpatie.takze ak nezmenis postoj,stane sa z teba zatrpknuty clovek s malinkym penisom,ktory si nenajde ziadnu babu