energetickí upíri

AdamKrt

lost:

pravda ja to tiez tak robim, ze ked som u babky, uplne vypinam usi a nepocuvam ju. Nech si blaboce, co chce....

Potom sa hneva, ked sa nieco pyta. Dedo, ked este zil, tiez nepocuval, vraj nepocul. Ale nam sa zdalo, ze co chce, pocuje dobre. Teraz uz viem preco :)))

lost

Alebo ak je ich stazovanie nekonecne, stale by som si pomyslal ze "o sekundu blizsie k momentu ked odidem domov a budem mat pokoj" .. "joo dalsia sekunda" .. "dalsia" .. "a dalsia, ved to ide ako voda" :D raz to skoncit musi... asi by som to zobral ako "trening trpezlivosti" :)

lost

ja by som sa branil tak, ze by som len pasivne pocuval, neprezival by som ten negativny chaos co rozpravaju... a venoval im proste pozornost (mozon si ju zasluzia?) aspon trosku, nech potom spomalia - vykricia sa - postazuju sa... i ked este zatial s tak velmi negativnym clovekom nemam osobne skusenosti (ak nepocitam moje negativne "vnutro" hlas co vidi svet negativne), jedine co ma "vysava" je neustale opakovane poriadku robenie na prikaz rodicov :D

rew

nooo.. mam v rodine jedneho cloveka ktory sa rozhadal s inym clenom rodiny koli tomu ze si myslel ze z neho vysava energiu.. a ked ten vysavac umrel, tak aby mal dotycny na co zvalit svoje problemy, zacal obvinovat dalsieho.. a dalsieho.. :-/ som zvedava kedy pridem na rad ja.. muhahahahaaa :P

lienocka2808

no moja babka nastastie byva 150km odomna,ale vidavam ju aj tak dost casto. Ale ved pomahame jej s rodinou, starame sa a stale len pinda.Stale horekuje ako jej je strasne zle ako ona uz nevladze okopavat zemiaky a zeleninu, na co jej argumentujem, ze namiesto zeleniny nasadime travu, ktoru jej budem kosit a zeleninu jej kupim za par supov v obchode cez sezonu. Nie nie, ona musi makat. Mala srdcovu prihodu, sup nitroglicerin pod jazyk a nasla som ju vytrhavat burinu v zahrade celu spotenu na pokraji zrutenia. ALe nie jej je strasne zle. ked ju clovek upozorni ze by si mala davat pozor, alebo nieco nebodaj jej vytkne, hned place a psychicky vydiera. Strasne ma to nici tam chodit. Dedo to iste, stale sa len hadaju za hovadiny akym smerom miesa polievku v hrci no strasne. Citim sa tam zle. odchadzam vycucana z energie

Slobodna

áno
únava, bolesť hlavy, vracanie
podvedome prekríženie rúk a nôh pri rozhovore s nimi- uzavrieš si tak svoju auru. Existuje veľmi veľa metód. Najlepšia je vyhýbať sa takýmto ľuďom.

lulu22

lost, tak antiupír :D som asi ja. mne vela ľudí už povedalo, že keď so mnou tráví čas, tak sa cíti tak lepšie a nabitý energiou:)) tak som veľmi rada. ale musím povedať, že mám aj ja skúsenosť s takým upírom, čo by ti vysáva energiu a ani možno o tom nevie. a tým je moja kolegyňa. trvalo to asi pol roka, ked sme si ráno varievali spolu kávu, tak sa VŽDY sťažovala na svojho priateľa, aký je, čo zase sľúbil a neurobil, a pod.. tak som ju vždy vypočula, poradila,ale časom mi tie jej sťažnosti začali liezť na nervy!! si predstav pri sebe človeka čo sa len sťažuje, ved je to na nervy. a jedneho krásneho dňa som to už nevydržala a drzo som jej povedala, ked sa už opať začala sťažovať a nariekať, že ma to už nebaví počúvať, že nech s tým niečo robí a nesťažuje sa, že o nom nechcem nič počuť, nezaujíma ma to a bodka. a odvtedy je to ok :) i ked stále sa sťažuje,ale už tak "hromadne" :D

AdamKrt

lienocka2808:

uplne Ta chapem. Ta moja babka by chcela vsetko riadit. Do kazdeho sa stara. Chcela by robit hadam rodinneho sudcu. Kazdeho vypocut. Nieco pocuje a uz horekuje, ako je zle a bude este horsie. Aky je ten a ten hazlik, sviniar atd. Ako ona nespala, oka nezazmurila. Ako jej je zle. Pritom ma uz po 90tke, vlasy este cierne a iba par pramienkov sedin. Zdravie jej v podstate sluzi, rozum este tiez - ak je a pije. Ked jej clovek chce dobre, aby viac jedla a pila, tak je zle. Ale ona druheho vynukuje, dokonca je tak nasilna, ze je niekedy schopna zamknut byt, aby nepustila cloveka von. Alebo chyta za ruku a stiska ju silno, az ublizuje. Pritom vobec neni mimo, ako kopec dalsich starych ludi. Pali jej to dobre. Lenze roky je uz taka hnusne negativisticka manupulativna povaha, ze sa divi, preco k nej ludia nechcu chodit. Ved ona zakazdym co clovek dojde a nieco urobi, alebo len za to ze dojde zacne rozdavat niekomu peniazky, cokoladku, nejake konzervy a tak. Snazi sa pritom ci dospeleho, ci deti si kupovat. A potom sa pripomina, aby jej clovek 1000x dakoval za nieco, co ani nechcel.

Uz mi len staci, ze ju niekedy pocujem, lebo ma vysielacku, ked potrebuje pomoc - a uz mi je z jej hlasu zle, az mi ide prasknut hlava. Je to vodopad staznosti, nikdy nekonciace. Ale ona to ani nechce riesit tie akoze problemy. Staci, ked bude horekovat...

Dnes tam znova musim... Zas mi klesne zivotna energia... Keby mal clovek byvat s nou, tak je to o zivot....

lienocka2808

AdamKrt aj ja mam presne taku istu babku aku si popisal ty. A je to pravda s tou energiou. Ked mam ist k nej na navstevu tak len zo slusnosti a uz mam normalne v podvedomi nervozitu. Stale sa len stazuje, vsetko je negativne. Stale len hovori, ze vsetko bude ovela ovela horsie, ze sa mam pripravit na zle casy a podobne. Po hodine stravenej v jej pritomnosti som zistila, ze uz ani nepocuvam, len trpim par krat mi prislo zle zacnem sa klepat a normalne nevladzem.

AdamKrt

Pre mna je takym upirom moja babka. Neustale sa stazuje na vsetko. Horekuje, ako bude zle, nasilne nuti druhemu svoju volu. Uz zo mna energia odchadza, ked ju pocujem... 100x jej clovek moze povedat nie a ona bude si hovorit stalo po svojom a vnucovat to druhemu. Ked clovek zvysi hlas, tak zas je ten zly, pretoze vraj krici.

Prerusujem s nou kontakt na uplne minimum. Absolutne sa neda, lebo je stara a potrebuje pomoc. Tak jej len rychlo pomozem a upalujem prec.