Doktorandské štúdium

Príspevok v téme: Doktorandské štúdium
Moni12

Ahojte...nastupujem teraz na doktorát, moj problem spociva v tom, ze momentalne mam dost vela problemov a taktiez mam dost prisnu skolitelku...preto by som sa vas chcela spytat, v pripade, ze by som ten doktorat nezvladala, je mozne ho ukoncit? Resp. ked ho ukoncite je potrebne vsetky tie peniaze, ktore ste mesacne dostavali uhradit spat???? Dakujem

janulkaaaa

Moni12
určite si najviac smutná z toho rozchodu s priateľom, ale to by Ta malo ešte viac povzbudiť v študovaní ďalej
Asi uz nezvladal to ako si to dosiahla vysoko, ale Ty sa nevzdavaj, urcite si velmi sikovna ked si to už tam dotiahla a uvidis dokoncis doktoranta a najdes si lepsieho,-)alebo byvali pricuplka k tebe

0vecka

2 moni moj tatko je profesor mozem sa ho spytat ale podla mna je to absurdna otazka :) spusta ludi od nich takto odisla. :)

Moni12

babenka1, ďakujem za povzbudivé slová...mám toho teraz príšerne veľa, rozišla som sa s priateľom:(, a bojím sa, že ma to bude dosť brzdiť...a čo sa týka tej školiteľky, ja som s ňou spokojná, len sa bojím, že ju sklamem...ale fakt ďakujem...

Ovecka, tiež si myslím, že by sa to nemalo vracať naspäť...aspoň v to dúfam:)

babenka1

ale no tak, neboj sa doktorát zvládneš - nemysli na to, že by to nevyšlo. A vždy je lepšie mať prísneho školitela ako takého, čo sa do teba vôbec nestará. Držím palce, zvládneš to! Budeš aj učiť?