Akej veľkosti nosíte topánky?

InLoweee

ja mam spravidla topanky velkosti 36. Ale mam i jedny lodicky ktore su velkosti 35 a su mi dobre :) dĺžku nozky mam 23,5 co zodpoveda 36tke. Inak moja vyska 160cm :)

foxx

No moje nozicky nosia cislo 36(niekedy aj 35,5)...pri vyske 165cm:)...ja som spokojna lebo drobni ludia sa mi pacia:) niekedy je vsak problem zohnat pekne tenisky na taku malu nohu...
ale ked sa chce tak sa zozenie vsetko..:D

NAtuuus:D

Noo jaa jaaa jaa.. no, mam 39/40 ... a to som ešte len 6tačka a moja spolužiačka ma 43 a tiež šiestačka :D: no vyskoe sme ::D:

mnamka257

cim vyssia baba ,tym ma vacsie nohy-pokial mas 150cm tak nebudes mat nohy 40, ale priblizne 35-36.a pokial mas naopak 180cm, tak nebudes mat nohy 36, ale 40.je to o vyske a myslim si ze noha s cslom 37 spada este do kategorie malych noh-pokial chces ale aby tvoja noha vyzzerala mensie kupuj si topanky s oblou spickou a nie so spicatou-obla tvoje nohy opticky zmensi, a spicata zase naopak zvacsi.

pritta

ja mam pri vyske 156 cm boty asi pol na pol 35 a 36, dokonca si mozem dovolit aj detske modely :D co je v mojich 25.rokoch dost srandovne :)

dobra vila

Ehm...ja tiez nemam najmensie nohy, nosim zvacsa 41. 80% obuvy mam 41, ale mam aj jednu 40-tku a pritrafila sa mi neraz aj 42 :D. Som dost vysoka, ale ako pozeram baby s podobnou vyskou maju niektore aj 39 :-/. Vy sa mate. Na velke nohy ide dost tazko kupit topanky, mozno v nejakej Bratislave ani nie, ale tu ano, pritom STRASNE vela dievcat ma "velke" nohy. Vsetky vyssie baby zvycajne beru 40+. Znama mi robi v obuve a vravela, ze velke cisla idu na dracku a male im tam zostavaju. Ze naozaj enormne vela ludi hlada topky s vyssimi cislami.
Inac, mne sa nezdaju moje nohy velke... Ja ich mam skor take "stihlejsie", nie ako lopaty, a prsty na nohach mam stihle tiez. Akoze take normalne, nemam s nimi najmensi problem, iba moje palce mi pridu dlhe :D. Ono to tak vobec nevyzera, ale podla mna preto musim take velke topanky :-P. Palec by som odtala :-/, keby som mohla :D.
A moja kamoska ma rovnaku vysku ako ja a ako jediny ju poznam s takouto vyskou, ktora nosi 37-38 topanky!! Cize ja mam o 3 cisla vacsie nohy, znie to az komicky a mne tie jej pridu take male, cakam, kedy strati rovnahu a padne :D.