pravopis

učka

vm, teba som poprosila, aby si mi napisal, v ktorom prispevku so napisala, ze dokonale ovladam pravopis!! vyhol si sa odpovedi.
1987dakuje, odovzdam :D aj ja pozdravujem malych madarikov :D

1987

učka

absolutne nemam problem so sebaovladanim ale mam problem s takymi ako si ty ,,najmudrejsimi,, za aku sa ty urcite pokladas. Musim ta ale sklamat, okolie takychto ludi vacsinou vnima uplne inak.
Nebudem sa tu s tebou o niecom dohadovat, vidno, ze nemas uroven. Skola z teba cloveka neurobi,
pozdravuj syna :)

vm

Samozrejme, chybajuce ciarky, so sebaovladanim nie zo a dalsie. Pravopis neznamena len ovladanie spravneho pisania i, y.

kucka159

ludia ved pravopis sa uci na zakladnej skole hned od prveho rocnika, je dost smutne ked niekto napise myslim ako mislym..nad tym sa mi az rozum pozastavil..a nebolo to len toto slovo, je ich vela....namiesto som akysi nevyspaty napisal som akisi nevispati..nemam na to slov.viem, ze vo vztahu nejde o taketo banality ale predsa len som gymnazistka tak mi to vadi.....

učka

vm, mozem Ta poprosit, aby si mi tu hodil co len jeden prispevok, kde som napisala, ze ja ovladam DOKONALE pravopis?
Vdaka :D

učka

1987, myslim, ze mas problem zo sebaovladanim.
a radim ti, staraj sa do svojich polovicnych madarov a nie do mojho syna :D pekny den aj tebe :)

1987

učka...

a ty o com pises? kto sa na teba obracia? A kde si sa docitala, ze ja mam volaky problem?
Ale zrejme ty aj ked nemas problem s pravopisom mas problem chapat niektore veci. Vobec si nepochopila co som napisala.

Chod radsej svojho syna nadalej ucit citat a pisat diktaty aby bol taky ,,mudry,, ako jeho mamicka :)

miroslavenka

Necitala som vobec diskusiu, ale poviem ti svoj pribeh. Vzdy som sa zastrajala, ze si vezmem len muza inteligentneho, vzdelaneho, ktory bude mat rovnako ako ja zalubu v knihach, a teda aj ovladat pravopis. Po par vztahoch s takymito inteligentmi som sa zalubila do chlapa, ktory ma problem so sluchom a nosi nacuvaci aparat. Rozpravat sa naucil neskoro, dodnes nepozna vyznam niektorych pre nas beznych slov, napr. adaptovat, dedukcia... A pravopis samozrejme neovlada tiez. Prestala som to riesit, pretoze som na nom nasla vlastnosti, schopnosti, ktore su tisickrat potrebnejsie ako ovladanie pravopisu a ktore si aj viac cenim. Vydala som sa za neho. Ked ho milujes, nie je co riesit :)