Prečo sa majú svine dobre?

Príspevok v téme: Prečo sa majú svine dobre?
Madeira

Takmer vždy prevalcujú poctivých ľudí, zničia im,to čo mali.
Na tomto svete je toľká nespravodlivosť.
Ja sa mám ako tak dobre, ale je mi do vracania, keď vidím, čo sa deje. Mám možnosť nakuknúť aj medzi tých horných deaťtisíc. Je to pruser, kam spejeme. Cele dni ma z toho bolievala hlava a ani som nemohla zapať:(.

lost

Ehm, byt podstivy neznamena nechat sa prevalcovat, zneuzit a na Slovensku slovicko ktore sa uz nachadza v oficialnom slovniku, cize uz nie je nedavka - odrbat.

Tiez som na to dosiel tou "tvrdsou cestou" a ked sa ma niekto snazi odrbat, tak ma vlastne vyzyva a ja si v sebe potichu poviem images2.wikia.nocookie.net

Videl niekto niekedy aby niekto niekedy chytal svinu v obleku pocas zabijacky? Ja nie :) hold, niekedy sa treba zaspinit :) a na zabijacku chodia taktiez aj podstivy ludia..

trulilinka

Na co je dobre byt slusnym clovekom, uznavat moralne hodnoty, ked aj tak pride niekto, kto vas uplne prevalcuje a trapite sa nad tym, ake je to nespravodlive. A ktory je na smiech?

leeerka

boze, preco sa kazdy na tomto svete len stazuje? nechapem to, ved sa zobudte a robte nieco so svojimi zivotmi, ked ste nespokojni ... niekedy je to o stasti a aj o tom , byt v spravny cs na spravnom mieste, tak otvorte oci a ked vas nebavi praca, takju zmente, a nepiste taketo bludy a hlavne nezavidte takymto ludom, lebo mozno ani nie je co..a niektori si veci tvrdo vydreli , len najhorsie je, ze ludia vidia u inych iba peniaze a nic ine, majetky... ale ze museli mozno na to driet, to uz nevidi nikto...

petter

ja to vidim podobne ako emca...pod pozlatkou stastneho zivota sa skryva zivot bez lasky, bez ozajstnych priatelov, plny plytkej radosti z pominutelnych hmotnych statkov...jasne, ani ja nie som asketik, chcem mat jedneho dna vlastne auto, dom, kludne aj bazen, ale chcem sa k tomu dopracovat slusne, chcem zaspavat bez vycitiek svedomia...minule mi niekto povedal, ze ak sa chcem mat dobre tak musim byt svina, zevraj sa treba chopit kazdej prilezitosti a ist aj cez mrtvoly...no tak to teda nie, hnusi sa mi to, no bojim sa, ze cely svet sa postupne ubera prave touto cestou...ale ja si radsej budem zit svoj priemerny, ale o to bohatsi zivot

SiSA89

ach boze moj...podla mna je kazdy clovek strojcom svojho stastia ..a ano nespravodlivost vo svete je..a to nie je len otazka penazi...
ja sa snazim prezivat svoj zivot naplno a vobec ma netrapi ci ma napr.moj sused nove auto ,kolko zaraba,kde bol na dovolenke a podobne... a ani ma netrapi to ako bolo spomenute ,ze niktore 18 "pipky" maju marcedes..nech maju...a co..keby mam takto premyslat tak nebudem nikdy spokojna...a nie kazdy kto ma viac penazi je svina clovek a podvodnik..skor mi je luto ludi kt.umieraju od hladu..alebo zamrznu,ci nemaju na ockovanie a zomieraju na take choroby na ktore mi ani nepomyslime..to ja vnimam ako nespravodlivost ..a nie ci moje auto stoji 250 000 alebo 3 000 000.

fit

myslite napr., BMG-Horizont a spol.???
Fruni, Sebescak, Malinovska, Mati, Majsky???
alebo _Drukos?
atd. ....
nejak dlho si tie prachy neuzili. co vy na to?
a vobec. stali za to, tie miliony??
tiez to boli ludia - svine!!

alzbee

Ja sa snazim zit tak, aby som mohla umriet s cistym svedomim...verim, ze ked robim dobro, tak sa mi dobro aj vrati...tiez ma dokaze nahnevat, ked vidim, kolko nespravodlivosti vo svete, ale na druhej strane-kto vlastne povedal, ze svet ma byt spravodlivy? ktovie, mozno je to tak, ze bezdak, ktory vybera teraz smetiaky bude v buducom zivote nejaky Bill Gates:))