neznasam pipky!

Príspevok v téme: neznasam pipky!
queen_sam

aj vam idu na nervy tie pipusky, ktore si myslia, ze vyhrali miss world iba preto, ze su chude a krasne? dnes som stala na zastavke a pocula som ako 2 baby ohovarali a smiali sa na vyzore inej dievciny, ktora stala len kusok od nich. bolo vidiet, ze asi nema financne prostriedky na rozhadzovanie, ale smiat sa nemuseli.
to sa uz v tejto dobe vazne nenajde nikto komu viac zalezi na spravani, povahe ci na vedomostiach? to je strasne...

alzbee

Pri tychto pipkach chalani rozmyslaju penisom! Ci chcete, ci nie, proste je to fakt...da sa povedat, ze mozno zato ani nemozu. Hormony sa tazko ovladaju :-D Prave to ich na tych babach pritahuje, ze by ju chceli len (napisem to nepekne) pretiahnut, popripade sa pochvalit pred kamosmi...ale co ja poznam chalanov, tak mnohi sa priklanaju k tomu, ze s pipkou si len zasexovat (i ked mnohi su si vedomi toho, ze by mozno o nich ani nezakopla), ale na dlhodoby vztah chcu skor take do pohody baby...lebo vedia, ze pipky su aj dost narocne...ale samozrejme plati stare zname-nehadzme vsetkych (vsetky) do jedneho vreca...

ALLISSON

Ach jaj nechcem sa zastávať takých báb a ani ospravedlnovať ich správanie,ale na druhej strane nenávidieť ich a prečo???Veď veľakrát tým,že ohovarajú,posmievajú sa riešia len svoj komplex.Podľa mňa sú to len neštastné"chuderky"a v podstate mi ich je ľúto v akom svojom povrchnom svete žijú.

žanet.

zujky to presne vystihla !!!!! aj ja pipky nenávidím. z celej duše. A chlapi sa idú za nimi zblázniť. Som si na nete v jedno fore písala s dvoma mužmi. Poznáme sa aj osobne. A na tom fóre sa dávajú aj fotky. Mi písali, aká som faj, a dobre sa so mnou píše a tak... a zrazu sa zaregistrovla jedna "krava", hodila jednu sexi fotku a odrazu si píšu len s ňou. Si viem predstaviť o čom. A ja som odrazu bokom. Pritom keď na ňu poziete, z nej kričí, že je len štetka. A oni ani nepoznajú jej vnútro, dušu, či ako to hovoríme. A mňa to žerie ! Keď sa prihlásim a je tam ona a vidím jej fotku a ako sa idú za ňou zblázniť, lebo to je vidieť, kto si s kým píše, je mi na vracanie.....

zujky

Fuj nenavidim to.. ked nahodene babenky pohradavo pozeraju,chechunaju sa, ohovaraju nejake ,,chudobnejsie" oblecene a pod. PReboha ved nikto nevie aky zivotny pribeh si so sebou ten druhy nesie... cim presiel a pod.. .Jasne ..kto by nechcel mat pekne oblecenie a pod... .

Som na take pipky starsne alergicka! Jaj, tak som sa rozculila :D.

kukuruza

Hm ja si myslim, ze ludia, ktori ohovaraju druhych pre vyzor, trpia sami nejakym komplexom zo seba ... Takze si ho riesia ohovaranim, ako vyzera ten, onen, co ma oblecene... Je to ubohe, aki su dnes ludia povrchni, grc

jajka001

a mozno ju vidis, ja som mozno az prilis skepticka, a nechce sa mi pomahat niekomu kto o to nestoji. myslis ze by sa fakt uvedomili?