Solarium

bledula

hm vsetko je skodlive ked sa to prehana...ja nechcem vyzerat ako cernoska len nechcem byt tak nenormalne bleda..aa okrem toho normalne slnko je ovela nebezpecnejsie ako solarko.. aj doktori vravia ze 50 navstev solarka do roka nie je skodlive..

:((

Podla najnovsich vyskumov solarka dokazatelne sposobuju rakovinu koze!!!!Nehovoriac o starnuti, mlada napr.25-30 rocna zena, ktora sa pravidelne solarkuje vyzera ako 40, co 50 rocna!! Poznam take, verte, nestoji to zato!

bledula

pre mnamka:tak mozno nie uplne ale naozaj to pomaha na plet..aj ked som bola na slnku tak som videla ze mam lepsiu plet a ze sa mi az tak nerobia vyrazky...

bledula

No ja mam velmi bledu pokozku ale zase vlasy mam tmave a nejako velmi rychlo ma nespali..a moja spoluziacka chodila do turba a hned si davala na 15 minut ale ziaden nejaky rozdiel som na nej ani po 2 tyzdnoch nevidela :(A pouzivali ste aj solarnu kozmetiku??A musim sa odmalovat pred tym ako tam vojdem?

suzanetta

ahoj, no ked som isla po prvy raz do solarka, tak som isla iba tak na 3 minutky a potom som pridavala postupne, napriklad ze druhy krat 4 min, treti 5 min potom uz som si dala 7 min a tak postupne. chodila som kazdy druhy den, ale asi az tak za tyzden az dva som videla rozdiel. potom uz som chodila iba na 12 minut, uz som nepridavala. ale zalezi to aj toho na ake turbo solarko natrafis... napriklad ja som nasla take silne, ze mi staci maximalne 9 minut, viac by som tam asi ani nevydrzala:)

sign

presne tak tam by ti mali poradiť oni. ale ja som bola v turbe najskor na 5 min. prvy krat v normalnom tak 6-7 min.

Aduliena

No vieš, to záleží od toho, aký typ pleti máš, či si bledá, či tmavšia. Záleží aj na tom, či je to turbo solárium alebo obyčajné. Tam ti poradia, na koľko minút máš ísť a ako dlho.