ako casto periete podprsenku?

mary-anne

jajka001- a aj s ostanymi vecami je to tak u teba? ked mas raz na sebe, uz to nedas spat do skrine? ved to by ste museli furt len prat :)

mary-anne

uplne suhlasim s alzbee.
ja tiez nemam podprdu pod 500sk a skoda ju prat po kazdom pouziti, dlho by ozaj nevydrzala. ale periem vacsinou v pracke na min teplote v tej sietke na sp.pradlo. a ako som uz pisala nizsie,kedze ich mam aj nosim viacej ako len jednu, periem tak podla potreby, tak raz za mesiac vacsinou.

jajka001

ja si ju neperiem kazdy den, ale davat ju naspat do skrine, to by som nemohla, ked uz bola pouzita, ved to predsa len napachne tvojou vonou, ak sa aj nepotis. potis sa vlastne stale aj ked nebadatelne

anička90.10

ale ja sa dosť potím,či leto či zima-furd :((
ja mám asi 3podprsenky a predsa nedám prepotenú podprsenku do šaflíku,i tak ju vyperem a zoberem druhú..a to je celé..môj zvyk

alzbee

Nie, ze by som sa chcela chvalit, ale podprsenky mam fakt dost drahe, cize ja ich periem podla potreby a pekne v rukach...ked ju mam raz na sebe, tak ju neperiem hned. Dam ju proste spät do skrine...ved to nie su nohavicky..ani nesmrdi hned, ani spinava nie je po jednom dni, takze fakt podla potreby.