frajerka? milenka?

Príspevok v téme: frajerka? milenka?
salatka

ahojte, kamaratka ma takyto problem a chcela by vediet aj reakcie inych nezainteresovanych ludi.takze jedna sa o takuto vec. pozna jedneho chalana, je to jej kamarat uz asi 6 rokov, kotry po nej tuzil uz na strednej skole, ale iba v sexualnej oblasti..ona mu odolavala a nic sa v podstate nestalo, lebo nechela..potom si ona nasla znamost a on tiez a nevideli sa az skoro doteraz..pred par dnami si zacali pisat a stretavat sa.. kamaratka uz s piratelom nechodi, avsak ten jej kamarat ma stale frajerku..a stala sa teraz takato vec.. kedze on po nej dlho tuzil a ona chcela sex, tak sa dohodli, ze budu milenci, aby sa o tom nedozvedela jeho frajeka ..tak sa takto tajne stretavaju a spavaju spolu ... lenze jej nejde do hlavy, preco to on vlasnte robi.. podla mna, ak by mal svoju frajerku skutocne rad, tak by ju nepodvadzal ..co si o tom mylsite vy? preco s nou spava?preco to robi? a ked mali rozhovor na temu deti s touto mojou kamoskou, tak on jej narvinu povedal,ze ak by sa im nahodou zadarilo, tak by jej nedovolil ist na potrat a o vsetko by sa postaral a boli by spolu ako rodina a vychovavali svoje dieta.. lenze ona tomu vobec neveri..comu sa ani necudujem a ked sa ho spytala, co by urobil s frajerkou, tak jej hned odpovedal, ze no ved hned by som sa s nou rozisiel..tak vysvetlite nam to este niekto? dakujem za kazdy nazor... a hlavne ju neodsudzujte hned ..iba vyjadrite sa k tomu, ze preco si myslite, ze robi taketo veci ....

salatka

karioll, trosku zvlasnte nie, ved vela chlapov, co ma ine baby, uz v inej vagine boli a ked im to vyhovuje, tak je t ich osobna vec ...

erik31 s frajerkou chdi pat a pol roka a s touto mojou kamosko si velmi dobre rozumia vo vsetkom, rozumeli si uz pred tymi rokmi, ked sa stretli..hned si sadli a v podstate ona vie o nom asi vsetko ..hovoria si vela veci a riesia ich.. ak ma problem, tak sa o tom bavia a naopak ... cize rozumia si vyborne ... a

erik31

S kamoskou si rozumie aj inak ako v sexe? Maju aj nieco ine spolocne? Neocakava kamoska ze necha povodnu frajerku? Ako dlho chodi s frajerkou?

salatka

Bebe1989... tak on jej vravel, ze ziadnu inu nemal..cize s frajerkou mal doteraz cisty vztah a po tejto mojej kamoske ako som uz pisala tuzil hrozne dlho.. a nakoniec sa mu teda podarilo ju zlomit..ale tak jej to vyhovuje, lebo jej chyba sex a moze ho mat snim..kedze nie je ona typ vyhladavajuci sex na jednu noc, tak jej to takto vyhovuje, lebo ho aj jpozna a vie aky je ..myslim povahovo a tak ..a ze jej pomoze a povybavuje vsetko mozne co sa da ... no tiez si myslim, ze u nej ma nieco, co mu u frajerky chyba, peto si ju asi nasiel ako milenku, resp ju oslovil s takymto navrhom, aby boli milenci,,,cize to bol on, koho to napadlo..pretoze kamaratka by sa ho nic take nespytala , kedze vedela, ze ma frajerku .....
a kamoska tiez vravela, ze zatial jej to takto yhovuje, ked nikoho traz nema a ked si niekoho najde, tak to s nim skonci... a tiez to neberiem ako kurevstvo, len si povedala, ze si zacne trochu uzivat a preco aj nie? nic zle podla mna na otm nie je a on by si mal vstupit do svedomia ...

sway

Absolutne nerozumiem,kde je problem.V tom,ze povedal,ze keby sa podarilo s kamoskou dieta,tak by sa o nho postaral?Vsak asi hra formu zodpovedneho,ked este nema rodinu.Obidve baby su u nho zatial iba milenky,jedna oficialna a jedna tajna.:-)By ste boli prekvapene,kolko chalanov to takto ma.

bebe1989

a zabudla som ešte na zaver dodať, že nemam v plane podvadzat svojho priatela, v živote som žiadneho nepodviedla

bebe1989

salatka...ja som mala milenca svojho byvaleho frajera, rozišli sme sa preto, lebo sme si nevyhovovali, a vyhovovali sme si len v sexe, tak sme sa rozišli za dobre a nadalej sme sa stretavali len kvôli sexu, po čase si našiel frajerku, najprv mi to bolo blbe, ale on povedal, že jemu to blbe nie, tak som v tom teda pokračovala, potom bol s tou frajerkou už asi rok a ja som v tom stale pokračovala a jemu nič neprekažalo, aj som sa ho pytala, že prečo to robi, prečo ju podvadza, či ju lubi, ked je s nou tak dlho a podobne veci a povedal mi, len tolko, že každa laska je ina, a potom dodal, že ja som patrila k tym frajerkam, ktore nepodvadzal, ale s nimi podvadza potom ine, takže preto, lebo som mu vyhovovala v sexe...takže ja si myslim, že mu vyhovuje len v sexe a o dieta nema určite zaujem...keby mal, tak by to určite nebolo takto ako to je...odkaž kamoške, nech sa nenamota na toho chalana a nech sa duplom že nezalubi, ak jej ide len o sex, tak nech si sex uživa, ten prospeje každemu, sex je zdravy :-)

P.S. 1 nie som kurva a ani nič podobne, s byvalym som sexovala, pretože sa pozname a poznali sme svoje chute a nepartim k tym, ktore sa vyspia s hocikym, robi mi to velky problem vyspať sa s chalanom, ktory sa mi iba pači

P.S. 2 ja som to robila len pre sex, nehladala som v tom nič viac, vedela som čo očakavať, vedela som, na čom som, ale už sa to skončilo, pretože som si našla priatela, ktory mi vyhovuje vo všetkom :-)

salatka

samozrejme, ze kazda z nich je ina..teraz si uziva milenku, leo ma pri nej to, co mu frajerka neda alebo co pri nej nema ... a o citoch sa u nich neda hovorit..ona ho beire iba ako kamarata a na uzivanie si s nim ..

salatka

no tuzil po nej uz na strednej skole.. podla mna iba sexualne ale ja do nich nevidim.mozno aj inak, ale ona vtedy nikoho nechela, tak to ani neriesila .. a ja si tiez myslim, ze frajekru uz nema rad, tak ako by mal, lebo taketo veci by jej predsa zamilovany clovek nemohol urobit... a oni su spolu uz 5 a pol roka, cize dlhsiu dobu.. a minule jej vravel, ze neak maju blbe obdobie ci co..ale aj sem tam pred nou spomenie svoju frajerku ale uz mu to zatrhla, lebo jej je dost blbe pocuvat reci o jeho frajerke, ked su spolu...

lilyoff

az teraz som si precitala ako to berie kamoska.tak to je super!ked jej to vyhovuje a dokaze s tym zit a nechce nic viac,kde je problem?