Čo vás zmenilo k lepšiemu?

Príspevok v téme: Čo vás zmenilo k lepšiemu?
Silvuss

Nejaká udalosť, nedajbože choroba, jednoducho kedy ste prehodnotili svoje životné priority. Ake ste mali predtým, aké potom. Formujeme sa celý život.
Ako sa hovorí: Jedeň deň žije človek ako "kráľ", druhý deň by prijal život toho najobyčajnejšieho človeka. To je taká metafora. Nemyslím doslovne ako kráľ:).

joni_

dostala :)
moji rodicia su veriaci a ucili ma o Bohu, ale pre zivot s Bohom som sa rozhodla ja sama okolo 15-17 rokov, a nelutujem

AdamKrt

Robil som raz jeden druh mediacie, kde sa clovek dostava do stavu podobneho sneniu, v hladine spanku Alfa. Zacali sa mi vtedy nejak usporaduvat myslienky a podvedome som nasiel odpovede na kopec otazok. Zmenilo to uplne moj pohlad na svet. Podotykam, ze to nebolo nejake ovplyvnovanie niekoho, co by mi niekto vravel, bolo to len technicke cvicenie, ktore som si vytrhol niekde z kontextu a skusal. No a pri tom druhu meditacie, aj ked bol urceny skor na precvicenie si pamati a zabudania, tak mi mozgovna zacala takto sama od seba pracovat a sam sebou som bol prekvapeny myslienkami, ake sa v nej rodili :)