tak trochu...

Príspevok v téme: tak trochu...
jahodka55555

ahoj...za posledného pol roka som pribrala 3 kg...ja viem, nie je to veľa, ale necítim sa dobre...už sa mi podarilo dať dolu 1 kg, ale stálo ma to strašne veľa námahy a bojím sa, že znovu priberiem aj to 1 kilo...chcem sa spýtať, či mi pomôže, ak obmedzím sladkosti, jesť budem každé 3 hodiny malé porcie a denne budem na stepperi 15 minút a spravím asi 70 brušákov...

Petuska B

Najprv sa musíš dať do psychickej pohody, pokiaľ sa stále budeš triasť že priberieš a myslieť na to, tak priberieš. Treba myslieť na to že chudnem a teším sa z toho. 15 minút na steperi nestačí, ráno keď vstaneš na lačno min. 45 minút pomalým tempom. Pokiaľ nevládzeš hneď na začiatku tak postupne pridávaj, časom vládať budeš. Je veľmi dôležité čo ješ, existujú potraviny z ktorých nepriberieš pretože telo ich ukladá vo forme živín a nie tuku. Sú to tieto :
Zelenia
Ovocie
Jogurty
Kefír, acidko
celzrnné pečivo
tvaroh, cottage syr - vyberaj do 30%
med
ryža natural
vlašské orechy
strukoviny- šošovica, fazuľa,hrach- zasýtia a nepociťuješ hlad
kuracie mäso
zeleninové polievky
ryby

majama

...jahodka,ako pises,jedz kazde 2,5-3 hod....pi min.3 litre tekutin,po obede uz radsej menej sacharidov-chlieb,zemiaky,cestoviny,ovocko do obeda,skor bielkoviny ,zeleninu...troska pohybu nezaskodi,troska si nastartujes metabolizmus a ono to pojde...

zizizinka

mne stacilo aby som nejedla po piatej a za dva a pol tyzdna som schudla tri kila aj so sladkostami lebo nich som sa nevedela vzdat:))