NESTASTNNAAA!!

Príspevok v téme: NESTASTNNAAA!!
UNHAPPY

Som mlade dievca,mam vsetko co k zivotu potrebujem.Sme dobre zabezpeceni,mam skvelych rodicov,par vybornych skutocnych priatelov,vela znamych,viem sa zabavit,nemam problemy v skole,som kocka a aj tak som nestastna....velmi nestastna...ako keby som cakala nieco ine od zivota,ako keby ma nenaplnal..mozno mi chyba laskaa....teda to urcite,ale je to az tak vazne ,ze by som mala byt taka nestastna?co ak na nu budem cakat 15 rokov???:((

hana109045

VAz si co mas... Lebo asi ani sama nevies co mas.
A v sekunde mozes o to vsetk prist .. staci moment. TAk sa nezatazuj tym ze si nestastna, ale najdi si nieco co ta bude skutocne naplnat ...
Uvedomujes si vobec kolkí ludia by boli strasne radi keby maju zivot aky mas ty??? hmm??
Suhlasim z muc.. nevies co su skutocne problemy. co znamena bat sa o svoj zivot, ci ako prezit nasledujuci den...Staci si par krat pozriet spravy kde su havarie mladych ludi , kde je zbytocna smrt, nestastie, choroby.. A potom si clovek uvedomi co je ZIVOT .. a co je skutocne NESTASTIE.. !!!! NEvies co ta v zivote este caka tak sa tes z toho co mas..

muc

no vidno ze nemas vaznejsie starosti- choroby, nezamestnani rodicia, starosti s uvermi, etc...

od rozkose sa aj psi besneju.