virtuálna láska

Príspevok v téme: virtuálna láska
maruska76

Dobrý deň. Viem, že môj problém nemá úzky súvis so zdravím, ale možno s duševným trošku áno, tak poprosím niekoho o vyjadrenie a názor, kto to prežil, alebo prežíva. Zamilovala som sa do virtuálneho priateľa, myslím na neho každú chvilku.Mám 33 rokov a správam sa ako pubertáčka,som vydatá a ten muž mi dáva všetko čo mi u manžela chýba. Je to už dlhá doba čo sme len v písomnom kontakte, no nikdy by som neverila ako to dokáže zapôsobiť, romantika, vášeň, pozornosť,porozumenie, ochota poradiť a to že je tu len pre mňa , to všetko so mnou zamávalo a viem že je to choré, nedokážem si však pomôcť, neviem ako to skončí, ako to môže pokračovať, nepotrebujem byt neverná, iba milovaná inak a to mi virtuálna láska dáva. Prosím má niekto podobnú skúsenosť, alebo som len jedna z mála prihluplých a naivných žien?

maruska76

my si píšeme už 6 mesiacov a to stretko odkladám len ja, nedokážem len tak súhlasiť, takto sa utešujem, že pokiaľ to nezájde ďalej niesom v ohrození, to vieš že neskutočne túžim, vidieť ho aj naživo nielen cez fotky, no stále váham a skôr sa len trápim

marusenka

ano aj v realy bol ten muz taky ako na nete , ba este fantastickejsi ...

ked som s nim su to tie najkrajsie chvile

mas pravdu lubim dvoch muzov ale kazdeho inak , da sa to , kazdy mi dava iny druh lasky a ja sa citim stastna ...

maruska76

marusenka ako to dokážeš? Ako sa dá milovať dvoch mužov, keď to u teba už niesu predstavy,ale sa aj stretávate?
V reáli bol ten muž taký ako na nete?

doubledog

ved zeny bezne miluju viac svoje predstavy ako realnych muzov

ale neboj, to ta prejde, pomaly sa snaz odputat, raz ta to prestane bavit samo

marusenka

ahoj maruska , ja som priblizne v tvojom veku , tiez mam dve deti a som vydata a milujem muza cez net . My sme sa uz aj par krat stretli a sadli sme si neskutocne . Nikdy sme sa nemilovali , je to len o dotykoch , bozkoch a je to nieco fantasticke .... chapem Ta

maruska76

????- ty mi čo závidíš? Prepáč, že som taká prudká, ale nieje mi čo závidieť. Nechcela som tento druh lásky, no zdrapsla ma poriadne. Je to utrpenie ľúbiť niekoho koho osobne nepoznám a v kom sa určite sklamem.