bolesť chodidla/zadná časť pri päte, pocit napnutej kože/

Príspevok v téme: bolesť chodidla/zadná časť pri päte, pocit napnutej kože/
tatiana.m

Bolia ma chodidla pri každom kroku cítim na obidvoch pätách zvláštnu ťahavú bolesť, taktiež ma bolí vnútorná strana členka a predpriehlavkové kosti. Mám pocit napnutej pokožky na chodidle a okolo členku. Ak krúžim členkom tiež cítím pálivú a napnutú bolesť kože Taktiež mi praská v členku pri krúžení. Mňže o byť od chrbtice resp. od žíl? Poradí niekto. Dakujem

Robko11

Mal som ten istý problém a keď som bol v Prahe tak som šiel do jedného nemenovaného podniku kde mi ryby okúsali starú kozu z chodidiel ... Od vtedy tam chodievam každý 2 mesiac a nemám uz žiadne bolesti

PIETRO

K AZDE RANO KED VSTANEM MAM BOLESTI CHODIDIEL A NEVIEM CO TO MA ZNAMENAT A ESTE MA BOLIEVA PRST NA NOHE ,KONCEK PRSTA MOZETE MI POVEDAT PRICINU DAKUJEM

Bambis

mila Tatiana

Mam uplne rovnaky problem.Mohla by si prosim napisat aku mas diagnozu, pripadny sposob liecby. Dakujem

tatiana.m

Mám 45 rokov. Chcem ešte dodať, že tieto bolesti sa stupňujú pri chôdzi. Niekedy mám pocit, že už nemôžem dalej ani krok pre pocit štípania v členku

Ivka 1

Kolko mas rokov ? Moze to byt zalezitost nedostatku vapnika v kostiach. Odporucam vyvazenu zmes mineralov, malo by sa to upravit.