Laskanie a hanblivost

Príspevok v téme: Laskanie a hanblivost
hanblivaruzicka

Ahojte,mam 20 rokov a moj priatel ma 25,sme spolu 5 mesiacov a vcera sme boli spolu u neho doma.Maznali sme sa na posteli a ked sme boli uz len v spodnom pradle,pomaly mi stiahol nohavicky a zacal ma tam hladkat,nebolo to poprvykrat.Ale ked sa sklonil a chcel mi to robit jazykom,to bolo prvykrat,jemne som ho zastavila.Jednoducho som sa poriadne hanbila.Vysvetlila som mu to,chape to,ale bolo vidiet,ze ho to trapi.
Co mam robit,aby som sa pred nim tak velmi nehanbila,este sme sa spolu nemilovali.

gagoňak

Dajte si prichut "jahodky". POMOHA TO!!! Neboj sa muzi to maju radi ked to robia partnerkam. Proste, ak sa hanbis zavri oci a povedz partnerovi: "Hej chuju, podme natp"...!

neolin

Neboj chalanom sa paci hanblivost,ked netrva rok,samozrejme,Doveruj partnerovi a nemysli na nic,len na ten prijemny pocit.Drzim palceky

hanblivaruzicka

U nas o nie je o komunikacii,mam od neho vela komplimentov,je mily,pozorny,len mam taky hlupy pocit,ked sa tam sklonil bolo to jednoducho divne,hanbila som sa dat od seba nohy a nechat ho,aby pokracoval.Kym ma hladka rukou tak je to ok,pozerame si do oci,bozkavame sa.

love doctor

vidim to ako dve veci: bud ide na to priatel prirychlo alebo pouziva malo komplimentov. ak to nie je to tak potom v tvojej hlavicke je nieco zafixovane co bude treba trocha pozmenit. - ale nemyslim ze ta tretia pricina existuje.
KOMUNIKACIA JE KLUC. musite si to poriadne vykonzultovat. tvoje obavy a tak. vysvetli mu ze potrebujes cas. mozno by ti pomohlo kebyze bola uplna tma a postupne sero a tak. kazdopadne tvoj priatel asi zabuda na jednu vec a to je to verbalne povzbudenie. ved zeny potrebuju pocut ake su pekne a krasne a ake maju skvele postavy a samozrejme ako ich milujeme cele ake su - po cely cas --- mam pravdu dievcata??? :)

hanblivaruzicka

Ako to myslis gomez,ci som ho zastavila uplne?Jednoducho peeting sme uz mali,ale nevideli sme sa este nahy,teda on mna videl bez podprsenky.
No ale toto bolo prvykrat co mi to chcel urobit takto.

jahodka

no ja som to uz robila, samozrejme.. ale nie na sebe ;-) ja neviem, ako chutia zeny. ale ten moj mi chuti mooooooc. (preto ta predchadzajuca otazka :-))