Vytoky uz 8 mesiacov

Príspevok v téme: Vytoky uz 8 mesiacov
monika25

Vytoky mam uz od februara, doktora vzdy skonstatuje.. hmmm asi mykoza a predpise mi cipky/lieky takto som ich uz vyskusala asi desat. ( Candivac, Mycomax, Clotrimazol, Betadine, Gynoflor, Candivax, ...),vyhodila som za ne uz cez 2 tisícky a nič mi nepomohlo. uz neviem co robit a priatel( s kt.som uz dva roky) je zufaly tiez kedze mavame sex max. raz za tri mesiace...
Co mam robit?

jesika

Ja mam tieto problemy tiež.Vytoky a opakujuce zapaly.Dostavam čipky tabletky na vkladanie po dobu liečenia som bez sexu čo sa mužovi moc nepači no mne tiež nie.Potom sme sa milovali a zasa ma tam pali a mam to tam červene použivam krem Clotrimazol a už vobec ma nebavi isť zasa k lekarovi stale dookola.Dakde som čitala že aj partner može byť nositelom hoci on žiadne prejavy nema.A možno ma aj agresivne spermie čo mi asi nevyhovuje.Inak si to už neviem vysvetliť.Som pekne nahnevana,zufala a stale nervozna.

[zruseny1]

caute, ja mavam tiez vytoky..a dlhsiu dobu tiez, take biele az priesvitne
len vsade som doposial citala ze tieto biele nazapachajuce nevadia, tak som s tym nic nerobila, ja to teda nejaky problem? tak asi tiez s tym zajdem k lekarke

VIP-AQUA

Na Váš problém máme riešenie, ktoré je overené. Aplikujeme technológiu nového tisícročia.(nanotech)Skontaktujte nás a najdeme riešenie.

monika25

Len na chlamydie a bol negatívny, nie nerobila, skonstatovala len ze to bude mykoza a vzdy mi povie ze testy urobime nabuduce. A ked pridem, tak prekvapene pozera ze som tam zas a uz mam predpisane ine cipky...

vera 222

trvaj na tom aby ti pani doktorka urobila kultivacne vysetrenie,aky konkretny patogen sa u teba nachadza
mpze ist o uplne nieco ine,mna tak liecili 3 roky a nakoniec ked som zmenila lekara,ktory mi urobil ako prve toto vysetrenie tak som zistila ze mam chlamidie
ktore sa liecia uplne inym sposobom a mykoza

Aduliena

Robila ti aj vyšetrenia okrem toho, že skonštatovala, že je to len mikóza? Vyšetrenie na ureaplazmy, mykoplazmy, chlamýdie? Ak nie, treba ich spraviť. Inak sa výtoku nezbavíš.