očkovanie proti prasacej chrípke

kaciatko7

Vo vakcínach proti H1N1, ktoré boli odsúhlasené príslušnými vládnymi autoritami boli objavené nanočastice. Výrobcovia vakcín experimentovali s nanočasticami niekoľko rokov.Teraz vyšlo najavo, že vakcíny odsúhlasené na používanie v EU obsahujú nanočastice, ktoré údajne môžu mať smrteľné účinky.

V roku 2007 výskumníci z Polytechnique Fédérale de Lausanne (EPFL) oznámili v časopise Nature Biotechnology, že vyvinuli nanočastice, ktoré môžu dodávať vakcinačnú látku efektívnejšie, s menšími vedľajšími účinkami a s extrémne silnou a efektívnou imunitnou reakciou organizmu. Je tu len jeden problém ohľadne tohto typu vakcín. A to ten, že môžu byť buď smrteľné alebo spôsobovať nezvratné škody na ľudskom zdraví. Častice v nano veľkostiach (nm = 0,000000001 mm) splývajú s bunkovými membránami a podľa posledných prieskumov v Číne a Japonsku systematicky
ničia bunky v ľudskom tele. Ak začne interakcia, nie je spôsob ako ju zastaviť. Ďalej v článku sa uvádzajú konkrétne prípady aplikácie a prejav týchto účinkov.
-čp-
www.theflucase.com:
deadly-nano-particles-in-untested-qswine-fluq-jab-william-engdahl-reports&ca
tid=41:highlighted-news&Itemid=105&lang=en> FLU CASE - klik sem
nanočastice a zdravie
erj.ersjournals.com

alicia

Podľa WHO si majú krajiny zabezpečiť očkovacie látky pre 20 percent obyvateľov. Budu sa očkovať rizikové skupiny, zdravotníci, policajti, vojaci ľudia s oslabenym imunitným systémom.Voľno prístupné v lekárňach asi vakcíny nebudú.
Majú sa očkovať aj deti nad 6 mesiacov oslabeným imunitným systémom. Tu však by som celkom nesúhlasila, aj keď nie som proti očkovaniu. Tá vakcína sa mi zdá rýchlokvasená, dobre neodskúšaná.

radca

Aj tak ziadna vakcina nebude. To su len take kaleraby do hlavy od vyrobcov, ktory sa predbiehaju a aj tak nic nemaju. A bude to podobne, ako ockovanim proti normalnej chripke. Clovek, ktory chripku nema, ju dostane z ockovania a potom ju roznesie na vsetkych ostatnych.

kaciatko7

Peto T, aspon ze v tom HongKongu maju zdravotnici rozum (teda spominana polovica), na SK nam toto este velmi chyba...bohuzial

Peto T

ifka1: Celkom cerstvo vysla zaujimava studia v prestiznom magazine British Medical Journal. Viac nez polovica zdravotnikov v HongKongu by toto ockovanie odmietla.
BMJ 2009;339:b3391

kaciatko7

no, teda, aby som sa vratila do temy...ked bude na SK ockovanie povinne, ponukam niekomu aj moju vakcinu, ked sa date zaockovat 2x, lepsie vam zaberie :))

alzbee

Suhlasim s jednoočkom...otazka znela, ci je toto ockovanie dostupne aj na Slovensku...nie, ci je bezpecne, nebezpecne alebo kto ma nato aky nazor...ten, kto chce rozoberat otazku tohto ockovania, nech si zalozi novu temu...alebo si staci zalozit temu Badatel a tam analyzovat vsetky na "100% pravdive a overene" informacie, ktore sa na tej stranke nachadzaju...

ifka1

zdravotnici maju ockovanie povinne.preplaca nam ho zdravotna poistovna.podla mna je to zbytocne mrhanie penazi.pytam sa, kto ma prinuti dat sa zaockovat?..no nikto.tiez viem o com je ockovanie. urcite nie o zlepseni zdravia.

RNG

karioll, prepac mi, ale viac sa spolieham na vyskum a rady lekarov s dlhorocnou praxou v alternativnej medicine, odbornikov, nez na tvoj nazor.
Zozen si ich periodika, knihy, vyskumne spravy, precitaj a pouvazuj sam.
Zrejme to urobili aj mnohi lekari v USA, ktory este pred par rokmi zurivo odmietali doplnky a dnes su ich najvacsi spotrebitelia.Zatial len privatne, zialbohu.