očkovanie proti prasacej chrípke

kaciatko7

a okrem toho, ten ich reklamny tah, ze bude stat len 8 euro (to ako akoze nech si ich kazdy moze dovolit :) a ostatne prispeje stat. no neviem, aky stat, vsak zas sa to bude doplacat len z penazi danovych poplatkov. ako k tomu pridem napriklad ja, platim dane a aj z mojich penazi sa bude podporovat ockovanie, z ktorym absolutne nesuhlasim a viem o jeho rizikach. je to na hlavu postavene. vsak kto chce postupit toto riziko, nech si zaplati plnu sumu. preco by som mala nieco take podporovat. este som zvedava, akym sposobom nas budu do toho nutit, ako aj teraz uz vypracuvaju zoznamy, koho zaockuju, no to je ale system, bez ohladu, ci ten clovek chce alebo nie. clovek si uz pomaly ani nemoze rozhodovat o svojom tele a zdravi. JE TO CISTY BLUD. nic viac.

kaciatko7

mna len tesi, ze nie som zdravotnicka alebo policajta, teda ockovanie sa ma nebude tykat. chvalabohu. je to podla mna chripka ako kazda druha, akurat na tejto sa da dobre zarobit. a v case hospodarskej krizy, ked niektore farmaceuticke spolocnosti boli pred krachom, to nebol taky zly napad. samozrejme, pre nich, nie pre ludi. ale ako tak pozeram, ludia su bud neinformovani, alebo informovani nechcu byt, je to blud cela prasacia chripka. ved kazdorocne umrie na obycajnu chripku vela ludi a o tom sa nepise. treba sa nad tym logicky zamysliet, nielen zrat vsetky informacie, ktore nam media ponukaju. Ked aj niekto na prasaciu chripku umrel (tak ako sa uvadza, co nie je pravda), neumrel na chripku ako taku, ale mal aj ine zdravotne problemy zavaznejsie. to sa deje kazdorocne, nie je to nic nove. zaujimave, ze novy virus vznikol akurat v case hosp. krizy, ktora tu nebola od 29.rokov minuleho storocia. vsak kto chce, nech sa ide zaockovat, ja vsak urcite nepojdem, nebudem podporovat farm. priemysel, ktory sa snazi dostat z krizy. treba si podporit imunitu, uzivat vela vit C, vsak ako pri inej chripke a nie pchat do seba dalsiu nezmyselnu chemiu. ja toto riziko urcite nepodstupim.

mirka 23

ekhart, vieš čo je blbé? že farmaceuticka firma, ktora vyraba tieto vakciny si ich dala patentovať pol roka pred vypuknutim prasacej chrípky...A neboj, vakciny budu určite pre všetkych...

ekhart

Keby chceli zarobit na vakcinach, tak ked logicky rozmyslam, vyrobili by dostatocne mnozstvo pre celu populaciu, nielen pre "vyvolenych"..

mirka 23

tak si prečitajte niečo o očkovani proti prasacej chripke.
-odkaz odstránený-
Podrypovaci, nechajte si tie prispevky o badatelovi pre seba...