aky notebook??

Giovanni

Prv som sa nechcel vyjadrit k tejto teme,ale vyjadrim sa :) takze k odpovediam len tolko ze kazda znacka je dobra a vsetcia vyrobcovia maju spatne kusy ktore sa nepodarili.Ale medzi najporuchovejsie patria MSI,no name notebooky a starsie acery.Teraz ti nejdem rozpisovat nic ze preco aku znacku atd.lebo to je zbytocne,tvoje kriteria si vypisala takze staci ti "kancelarsky" notebook cize ziadny herny hyper vykonny(samozrejme ceny su pri nich ovela vyssie)financne si obmedzena,ale ak chces kvalitu,pekny dizajn a aj vykon tak hladaj Toshibu radu Satellite tam sa zmestis do ceny ...:)

datelinka

a este, HP-cka maju vacsinou dobru vydrz baterie, ale to usporiadanie USB portov je uplne nanic, su nad sebou a malokedy mozes vyuzit dva naraz.
ak chces dlhodobejsie pracovat na notebooku, nekupuj display mensi ako 13", znicis si oci aj chrbticu.

datelinka

martin, preco nie asus? ja som mala acer, ten sa kazil, aj kolegom co mali rovnaku znacku. odvtedy mam druhy asus a tie slapu ako hodinky. svajciarske :-)
nemam ale smejd za 10 tisic. mam F6, pred cca rokom a pol ma stal 30 tisic.

alzbee

No ja mam Fujitsu siemens, ale repraky maju neskutocne otrasny zvuk! to mi ako jedine na tomto notebooku vadi, lebo este aj moj mobil, ktory ani zdaleka nepatri medzi novodobe ma lepsi zvuk :-/

hellohello

Viem, že je skoro hovoriť o spokojnosti s notebookom, keďže ho mám len 2 mesiace, ale aj to je slušná doba. Som s ním nadmieru spokojná. Mám MSI, čo považujem za dôveryhodnú značku.

Martin1990

odporucam TOSHIBA alebo MSI alebo HP alebo SONY-ale tie su kurevsky drahe!ale najlepsie by bolo TOSHIBa..kazdy hovori ze siti vietnamske tajvanske cinske,pritom ani jednu toshibu nekupis pod 14 000sk ...taky ASUS kupis za 10 500 sk ..ale to je slabe...a v prvom rade si kup co ma grafiku s vlastnou pametou, nie zdielanou,HD filmy si tam pozres bez najmensich problemov...dvojjadrovy procak a ramky tam davaju uz 2GB a vyssie...ako vravim TOSHIBA su namakane stroje ja mam MSI su vecsinou hracske .....PS:Lenovo,Dell,Acer..ale nikdy ASUS

denda22

za taku cenu ssa da najst aj velmi dobry notebook..len najlepsie je aby ti s tym pomohol ten co sa vyzna..aj v znackach..este by si si mala dohodit k tym 500 este nejakych 50-60 eur...lebo 500 no..najdes..ale neviem ci az taky dobry..a zalezi aku skolu studujes..a na co ho budes vyuzivat...ci tam budes potrebovat nejake programy a tak...hlavne si nekupuj notebook s Vistou home ...business hej, ale home basic nie

AdamKrt

Skus nieco od Dellu, kde budu mat NBD /next bussiness day/ zaruku. Inac to mas prast jak uhod, zalezi co vsetko potrebujes. Pri tej cene neni velmi na vyber...