10.vyrocie svadby-tipy na darcek

Príspevok v téme: 10.vyrocie svadby-tipy na darcek
el567

Zdravim, potrebovali by sme nejake tipy ako oslavit taketo pekne okruhle vyrocie..kamaratkin muz ma z toho dilemu.Najskor jej chcel kupit nejaky darcek, no ja som mu navrhla, ze podla mojho nazoru by bolo lepsie, ak by ju zobral na nejaky romanticky vikend alebo nieco podobne...co by vas ako zeny najviac potesilo???dakujem za prispevky

essie

Tiez by som hlasovala za ten vikendik, ale asi mimostatny. Do Ciech, Rakuska atd. Ale to som ja :-), ak vies, ake miesta sa jej tu pacia a kde sa tu citi dobre, tak nech sa paci. Alebo ju zober na plavbu lodou a take vecicky, ale proste klasika - vecera a tak. Niekto ma rad klasiky. Mne by to nikdy neprekazalo.

darika

ten wellnes v Rajeckych je uzas.My sme to dali mame na 60-tku.Vraj to bol najkrajsi darcek aky kedy dostala.Len zalezi aj od financii.

.malina

a v akej cenovej kategorii? moze to byt aj mimostatne?

www.grandcastle.sk
toto je velmi pekny hotel, je to take historice a romanticke, ale trosku drahe...

v tatrach je vela krasnych hotelov, skus nejake s wellnes, spa nech si tam aj oddychnu...

el567

Adam ja si tiez myslim,ze nieco takehoto typu by bolo fajn..prave nieco na takyto styl prave googlim, tak dufam, ze najdeme nieco vhodne :)