darcek od priatela a nespokojnost?

Príspevok v téme: darcek od priatela a nespokojnost?
bystrica

nie som materialistka, ale pytam sa na vas nazor, chcem v tom mat jasno.
mala som okruhle 20 narodky. priatel je podstatne starsi, prijem ma dobry. darcek mi kupil v hodnote 5,-€ a k tomu kvet zo zahrady. nepotrpim si na darceky, ale pravdupovediac som cakala nieco viac, ked viem ze na to ma. ked pocuvam ze ine dievcata dostavaju aj pocas roka darceky, hoci len malickosti od svojich priatelov tak mam otvorenu sanku. nehovorim o zaplateni kavy, alebo koly, to ej ine, ale ako je to u vas a s vecnymi vecami??
zeny, obdaruvavaju vas vase muznejsie polovicky darcekami aj pocas roka?
muzi, kupujete svojim partnerkam malickosti aj pocas roka?

tutuna

Podobneho som mala aj ja, uz je byvaly. Zacalo sa to tym, ze mi hovoril, aby som mu nekupovala darceky. Potom prestal on mne kupovat darceky. Pritom netrel biedu, bol z tych lepsie situovanych. Problem vsak bol, ze bol velmi setrny, az lakomy. Pri nakupoch, hoci kupoval iba pre seba, ucty si niekolkokrat skontroloval, este aj doma. Neskor sme sa rozisli, ale toho uz bolo viac. To vsak nemisi byt tvoj pripad. Neviem, zalezi aj od toho, ako sa k tebe sprava. Mozno radsej pre teba nieco spravi ako by ti mal kupit drahy darcek. Pokial ti este da pusu a chce sa s tebou maznat, je to v poriadku. lebo ked miznu bozky, mizne aj laska, aspon v mojom byvalom vztahu.

esso

AdamKrt nedivim sa aj keby si zaujaty bol :D ako fakt...a ja dievca som len necakam ze chlapi dokazu citat mysel....

AdamKrt

jajka001_Dnes 22:33: no pri takych narokoch, tak to bude dobre sa stat rybarom na Tahiti :) Budu ryby, kopec ovocia i zeleniny. A ryby sa vymenia aj za maso... :-)

AdamKrt

lipkalipova: samozrejme, ze to chapem. Ale nechapem, preco mne o tom pises, ze jedlo, ktore robim, by Tvoj otec nejedol. Nejedlo ho mozno mnoho milionov ludi. A co ja s tym mam robit, ze niekomu to nechuti ? :) Ponukam to snad niekomu, nutim, aby to jedol ? Nie...

lipkalipova

krtko zase si to pochopil..nepije mlieko nema to rad a hotovo ja nemam rada ryby tak ich nejem a hotovo mozem mi aj zlatu rybku naporcovat aj tak ju nezjem...a zato ze doma nevarime zemiaky s cibulkou a nepijeme kysle mlieko nemusis pisat ze sme ofrflani alebo ze potrebujeme specialneho kuchara hlad..varime ine jedla a hotovo take tazke pochopit

AdamKrt

lipkalipova Dnes 22:18 - no a snad je to moja chyba, ze to este nejedol ? :) Tak ani nevies, ci by to jedol.... Ale na takychto ludi existuje kuchar, ktory im uvari tak, ze im bude chutit. Vola sa HLAD a je to najlepsi kuchar :)))
---------
babenka1: presne tak. Ja nepijem ani kofolu, ani alkohol /ani pivo, ani vino/. Ale vodu, mlieko /aj kysle/, caje...

Ale vsak, ked sa takym chlapom aj do zadku fuka, bodaj by nevymyslali... :)