90 DNOVA DIETA-ZACINAM OD 9.9.2009..............

cokomnamka

babenka ty tu cokoladu jest nemusis ak sa na to necitis ide o to len aby si si zmiernila chutky na sladke...a 1 kocka horkej cokolady by ti nic nespravila...mliecne cokolady ci biele mozno akurat tak tie sposobuju vyrazky pretoze obsahuju mlieko... mliecne vyrobky su zname tym ze sa clovek vysype...

babenka1

nehovoriac o tom, ze mam absolutnu nedoveru k diete, kto povinne (!!!) prikazuje jest cokoladu. Ja napriklad cokoladu vobec nejem, lebo staci mi kusok a rano mam vyhadzane vyrazky na tvari. S tym asi autori nepocitali. Radsej budem chudnut zdravo a nie za cenu toho, ze budem mat na tvari kratery.

hmmmmm

laurika: ja som nenapisala, ze mas kazdy den prepachvat sladkym. Ale sacharidy v spravnom mnozstve by mali byt sucastou tvojho jedalnicka kazdy den, rovnako ako bielkoviny a tuky. V 90dnovej diete naopak 3 dni telu cukor nedoprajes (akurat tak z toho jedneho ovocia rano) a potom ho zrazu jeden den napchas sacharidmi v hroznom nepomere voci ostatnym potrebnym latkam.
velmi vyznamny nedostatok 90dnovej diety je aj prijem bielkovin. kazdy ti povie, ze bez bielkovin stratis pri diete svalovu hmotu. A ty pri tejto diete 3 dni zo 4 bielkoviny nejes. tak samozrejme, ze chudnes...ale nie z tuku, ale zo svalov. Na konci 90dnovky sa pozries na vahu a tesis sa ze si schudla 20 kg, ale z toho 15 su svaly. A ked sa zacnes stravovat a telo sa ma rozhodnut, z coho bude robit zasoby, Rozhodne sa pre cukor,ako rychly zdroj energie. Takze ked priberies, neziskas nazad svoje svlay, ale iba tuk (presne ako napisala Sasenkaa - cukor sa ulozil vo forme tuku). takze pri dalsom chudnuti ides do diety uz ovela vacsim mnostvom tuku ale s mensim mnozstvom svalov. A bude sa ti chudnut ovela tazsie.

biela

ja som sa na tuto dietu dala pred niekolkymi mesiacmi (mala som v plane zhodit take dve-tri kila) a vydrzala som to mesiac... pocas tejto doby som neustale myslela na jedlo, pretoze mi kombinacie jedal nevyhovovali a neustale som mala chut na nieco normalne... po skonceni som sice uplne v pohode zapla rifle, ktore mi boli pred tym trochu tesne, no teraz, po par mesiacoch vazim tolko, kolko som doposial este nevazila... teda nielenze som vsetky zhodene kilogramy pribrala naspat, no aj nejake navyse...

Sasenkaa

lauritka :hmmmmmmmm ma velmi dobry nazor,pretoze je to naozaj tak napr.cukor potrebujes prijimat kazdy den je to zdroj energie a ked ho ma telo nedostatok samozrejme ,ze ho zacne ukladat pretoze sa "boji",ze ho zas dlho nedostane a tak sa uklada a ako??vo forme tuku..Dalsie vec je ta ,ze budes mat pokles cukru v krvi hypoglykemiu a to ma za nesledok doslova vlci hlad.

Takze ked niekto ti povie ze 90 dnovka ako aj ostatne "super diety" ti viac uskodia maju pravdu pretoze si nicis metabolizmus.Argument ,ze v 90 dnovke papas nepomoze pretoze tam nemas zastupene vsetky zlozky potravy ktore potrebujes kazdy den.

LAURITKA

JEDNOOCKOO napisala si to uplne super.....vdaka za podporu

ELWINE hm asi si to nikdy neskusala.....a pises uplne blbosti o tej diete.....

HMMMMMMMMMMMM ty hm divny mas nazor na to ze telo si zacne robit zasoby....to akoze ked si napisala ze telo si zacne robit zasoby kvoli tomu ze mu napriklad zasa 4 dni nedam cukor tak to znamena ze teraz mam jest cukor kazdy den aby zasoby nerobilo??? zamyslela si sa nad tym co si napisal(a)??????????

hmmmmm

no je fakt ze patri medzi najhlupejsie, je pri nej velmi vysoke riziko jojo efektu. Ludske telo je prisposobene na to, aby kazdy den prijimalo vsetky typy potravin - aj bielkoviny, aj uhlohydráty, aj skroby, aj vitaminy. Tym ze ty telu doprajes tieto latky len raz za styri dni uplne znicis prirodzeny metabolizmus. Kym drzis dietu funguje chudnutie,lebo telo sa nema ako branit, lebo mu nedas ziviny v dostatocnom mnostve. Proste zivori. Akonahle dieta skonci a ty zacnes normalne jest, telo zacne robit zasoby obludnou rychlostou. proste tvoj organizmus si povie:Co ak mi teraz zasa nedopraje 4 dni cukor? Rychlo, musim vela hromadit.

jednoockoo

elwine. skusala si tu to tzv"dietu"?? ved to ani poriadna dieta nie je, lebo tu vazne mozes jest skoro cokolvek, len ta to nauci pravidelnosti jednotl. jedal, a rozlisovaniu druhov potrvai kt. by sa nemali pri chudnuti kombinovat to je vsetko. ja tuto dietu drzim, a nemam pocit ze by som dietovala, a poznam vela ludi co schudli a nenabrali nic spat.... hlupe diety su skor tie, ako napr. ta mliecna dieta, alebo ta co kazdy tyzden vynechavas jedno jedlo az nakoniec nic nejes.....

Elwine

prosim ta nevymyslaj kraviny, 90 dnova dieta je medzi favoritkami o najhlupejsiu dietu v historii ludstva...

po tych 90 dnoch, povedz mi... budes stale dodrziavat tie pravidla? nie, zacnes jest normalne, ako doteraz... tym sa straca zmysel AKEJKOLVEK diety...

schudnut neschudnes dietovanim ale zmenou zivotneho stylu... zelenina, ovocie, obilniny, minimum cukru a nekvalitneho tuku a najma sport