skory sex- vazenie si partnera

Príspevok v téme: skory sex- vazenie si partnera
j.nia

Zaujimalo by ma- hlavne odpovede od chalanov, ci je mozne, ze ak sa dvaja spolu vyspia po velmi kratkej dobe (napr.mesiac chodenia a menej) ci je mozne, ze si ten chalan bude tu babu koly tomu neskor menej vazit- myslim aj sexulane, ale aj celkovo. Ci s tym mate nejaku skusenost a ako to je u vas chalani? Alebo ci je to uplna hlupost? Dakujem

penisko

no tak moj nazor je taky ze ako ostatnych fakt zalezi od povahy chalana ja som taky ze si budem svoju kocku vazit vzdy viac ako seba a to sme mali sex tiez dost skoro ale su aj taky chalani aj takych poznam co si kocku nevazia a ked sa snimy vyspali poslali ju do p... takze tak zalezi aky je ten clovek vsetci sme iny ale tych dobrych je vzdy menej a menej

kajka01

je to veelmi individualne a jednotnu odpoved asi nenajdes..ja som sa so svojim priatelom vyspala po dvoch tyzdnoch co z mojho pohladu je akoze extra skoro ale takto to prislo a nic sa nepokazilo a sme spolu statni uz rok :))
zavisi to od povahy chalana..a kedze kazdy mame inu povahu a charakterove crty tolko je aj moznych situacii kadejakych..

mellinda

To zalezi na strasne vela veciach. Na veku zucastnenych, na ich vztahu ako takom, atd. Myslim, ze sa to neda zovseobecnovat. Ja som s mojim priatelom styri roky, prvykrat sa milovali asi po mesiaci, co je dost skoro, ale nemyslim, ze by to malo nejaky negativny vplyv na vyvin nasho vztahu. Aj ked ked sa na to divam spatne, asi by som uz teraz pockala dlhsie, aby sa to obdobie krasneho napatia este predlzilo :-))

Naxlia

no prave chalani su ti, ktori nemozu vydrzat. dnes som napriklad mala rozhovor s jednym kamaratom, ktory sa mi pochvalil, ze k nemu prisla kamoska, ktora mala v tej dobe frajera a zaliezli sa pomaznat do postele (na sex ale nedoslo). ta hned dosla domov, cez ICQ sa rozisla s frajerom a teraz otravuje mojho kamarata, ze ho miluje. ten ju vsak nechce ;) a tvrdi, ze na vztah hlada nieco ine. ked som sa ho spytala, ci by vzal aj taku mimozemsku bytost ako ja, keby to nebolo kvoli sexu, tak odvetil asi ano. a teraz kto sa ma v tom vyznat ;)