Mozem byt tehotna ked som pila alkohol?

Príspevok v téme: Mozem byt tehotna ked som pila alkohol?
danielka20

ahojte chcela by som sa na nieco opytat... tyzden po menstuacii sa do mna priatel urobil ale bol opyty,ja nie a na druhy den sme boli na zabave kde som sa trosku opila a pritom som aj fajcila.Chcem sa opytat ci mozem zostat tehotna... ci tomu alkohol nejako nezabrani ... dakujem za odpoved.Nejako ma odvtedy boli v podbrusku ale to je asi z toho ze si to namyslam... neviem .. prosim o radu dakujem

nikagold

ak sa do teba urobila tak je pravdepodobne, ze si tehotna..
takze chod do lekarne a kup si test potom uvidis ale tak, ze budes pit alkohol alebo fajcit otehotneniu nezabranis akurat tak mozes dietatu ublizit

neva

ak je niekto tehotný ani červené vína, ani horúci kúpel, dokonca ani svätená voda nepomáha, to si zapamätaj.

hurvíínek

dievca, ty sa radsej modli, aby si nebola tehotna a ked by si nahodou bola, tak sa modli, aby sa ti narodilo zdrave dieta.
ja to nepochopim! trtkat by to trtkalo, ale zdravy rozum v prdeli! jak tie romky!

danielka20

ja viem ze alkohol nieje antikoncepcia,ale ze ci to tomu nejako nevadi alebo co ... lebo co som aj citala ze ked je niekto tehotny na zaciatku a nechce babo ze pije vela cerveneho vina alebo sa kupe v horucej vode ze to pomaha .... a tak preto som pila to vino

hurvíínek

ty si chodila do osobitnej skoly, ci co sa ti stalo, dievca !?
keby alkohol mal zabranit otehotneniu, tak zeny neberu HAK, ale chlascu!