upadajuce forum?

Príspevok v téme: upadajuce forum?
jednoockoo

nemate pocit, ze toto forum sa tak trochu ruti zo zahuby? sledujem to tu uz cez dva roky, a mam pocit, ze zacina pomaly koniec seriozneho fora, a stava z neho druhy pokec..strasne vela nezmyslenych tem od strnastiek, nad ktorym sa zastavuje rozum, neviem...asi by to tu bolo treba nejako preriedit, alebo neviem...nemate aj vy taky pocit?? :)

iinkognito

nie su tu alternativci coo :D nemate sa s kym buchnatovat tak provokujes :D a nie, nemyslela som krowku..doslaka aj by som si dala :D

bingham

co mam spat..krowku...:DDD...nevadi...budem mat viac...

ved vies ze si nebola drzaa..ja len..tak... :))...bu..... :DD

iinkognito

no bud konkretnejsi :D a ukaz teda, kde som bola drza..praveze nie som..ale mozem byt:)) :P a nie, diky, nechcem krowku, ale mile od teba, az som prekvapena normalne :D ha a mas to spat :P

bingham

macca dobre si to vysvetlila..., ale si myslim ze v tom nie je rozdiel....ci to prispievatel vidi..., alebo nie....pretoze ked je niekto voci druhemu zaujaty...tak ho bude minuskavat aj tak....ci to je vidno...., alebo nie.. :))..uff...no dufam ze som to teraz ja dobre napisal :DDD

Macca

Na zaciatku boli prispevky farebne odlisene po oznaceni plus alebo minus. Dokonca ste tam tusim videli celkovu hodnotu oznaceni. Lenze vela ludi sa tym nechalo ovplyvnit a namiesto objektivneho ohodnotenia prispevku "dobrej rady" pluskovali a minuskovali subjektivne na zaklade toho kto prispevok napisal. Preto sme akekolvek vizualne rozlisenie zrusili. Pluskovat by ste mali prispevok podla vasho najlepsieho usudku a nie podla druhych.

S vyminuskovanimi prispevkami sme mali take plani, ze ak dany prispevok viacery uzivatelia vyminuskuju, tak sa automaticky skryje. To zatial nefunguje.

Ale v zasade to sluzi nato, ze:

Mate prispevok. Date mu plus->stane sa dobrou radou. Ale iny uzivatel mu da minus. Tym padom sa plusova hodnota zrusi a prispevok straca hodnotu "dobrej rady" a stava sa obycajnym prispevokm.

Ufff...snad som to dobre vysvetlila :)