ako by som mala povedat priatelovy ze som v tom?

Príspevok v téme: ako by som mala povedat priatelovy ze som v tom?
wanduska

potrebujem poradit mam 22 rokov,zijem s priatelom uz vo vlastnom .. sice malickom domceku.Ked sme sa bavievali o babatku tak povedal ze nechce ze este je cas ... a tak nakoniec som ho ukecala ze by sme vyskusali robit babo tak cca za rok... Zabudla som napisat ze je o rok mladsi,ale zase rozumovo je aj na viac.. verte hlavu ma dobru tak v rokoch nevidim problem.Ked mam menzes tak sa vzdy spravy domna to je u nas samozrejmost .. nic z toho nikdy nieje,ale teraz ma prekvapil ze sa domna spravil a to som ho o to ..ako je to u mna bezne,, ani neziadala ... sice mal trosku vypite ale on vie co robi to nemozem povedat ze nie .. bol uz aj v horsom stave a vzdy ho vytiahol vopred .. no zrovna mam plodne dni a on sa do mna spravil .. no bola som ako dost prekvapena.. na druhy den sa ho pytam ze vies o tom ze si sa do mna spravil? on povedal ze ano vie o tom.... ja by som teda chcela babo velmi ale nejde mi dohlavy ze sa teda domna spravil ked on este nechcel..lebo mame pozicky a tak... no a teraz som zmetena ze ak budem tehotna ako mu to povedat ze ci bude rad alebo nie ... ja snivam o tom ako mu poviem ze budeme mat babo a ze sa z toho obaja naraz strasne potesime:D ale ja neviem som strasne zmenena a bojim sa toho ze zle zareaguje :( ze nebodaj odpadne alebo co... keby naahodou som by som mu to chcela tak jemne a pekne povedat aby sa potesil ... no neviete poradit ako na to? viem ze je skoro ze na to myslim a pritom este ani neviem ci som tehotna... tak ale dufam ze vsedko dobre dopadne :D a dakujem vopred aj za odpovede.

majkaaa

ja by som to prekvapko riesila skôr tak ze by som kupila malinke papucky, videla som v nejakych obchodoch aj take ze v peknej krabicke zabalene, biele modre ruzove, myslim ze to by bolo krajsie:)

bardotova

fuuuha, take detaily z vasho intimneho zivota.... to znie ako clanok v lacnom erotickom casopise. skus niekam posielat taketo epizodky, trochu okoren a mozes si pocas materskej privyrabat na honoraroch.
casopis ti bohuzial neporadim, nevyznam sa.

zuzic

podla mna mala inner vyborny napad. ja by som si to predstavovala tiez tak ze pri nejakej romantickej veceri napr. u teba by si mu dala ten balik...to by bolo super!
inac blahozelam ti z celeho srdca, nech ste aj s tym miminkom stastni a zdravi a neviem co este...:) urcite je to nadherny pocit, nie?

Inner

tak myslim, ze je vsetko v najlepsom poriadku :-). Ked sa tesis ty, tak isto on uvidi to stastie v tvojich ociach a bude sa tesit spolocne s tebou. Mozno bude najprv trosku zaskoceny, no je to velka udalost. Mozete si potom spolocne pozriet na internete nejake fotky babatiek, myslim, ze to este znasobi vase ocakavania a uz-uz budete chciet mat vase malicke v naruci, hrat sa s nim, ucit ho prve slova :-). Ste mladi ludia, ktori sa lubia a planovali spolocnu rodinku. Asi to len prislo o cosi skor. Hlavne sa neboj, povedz mu to a potom nam napis, aka bola jeho reakcia ;-)

Wanduska

nie nepises hluposti :) akurat si ma potesila.Je dobre ked clovek nieco take pozitivne pocuje:) s tym balikom je inak super napad ale ci sa odhodlam :) chichi a tak bola by som velmi rada keby sa tomu potesil tak isto ako ja :) ved to este by som to mala 9 m. v brusku:) to musi byt uzasny pocit keby citim to babatko:) juuj no len ci to teda vide:)a mozno aj tym chcel nieco naznacit ked zazmurim jedno oko :) lebo inokedy bol hned vonku .. nikdy ho tam nenechal.Raz sa nam stalo ze mu uslo ale to bolo cca 2 roky dozadu a vtedy som si musela dat aj tabletku po... to bol vtedy aj dost mimo a da sa povedat ze ma ,,dohnal,,do lekarne si ist pre nu.Teraz sa o takom niecom ani nezmienil ... ani nic :)

Inner

no mozno ti tym, ze sa do teba spravil, chcel nieco naznacit :-). Mozno u neho nastal cas stat sa otcom. A ked pises, ze si mu povedala, ci si je toho vedomy a povedal ano, myslim, ze rata s tym, ze by si mohla ostat tehotna. Ale ak ste spolu a lubite sa, vase babo bude plodom lasky a tvoj priatel sa urcite bude tesit. A ako mu to mas povedat? Mne raz napadlo, ze by zena mohla zabalit pozitivny tehotensky test chlapovi do balika, alebo vo forme darceku a pockat na to, az to rozbali. Urcite to bude prekvapko:-). Ale neboj sa, ked chce babo o rok, tak je to v podstate zanedbatelne obdobie, ved 9 mesiacov z toho budes aj tak tehotna, nie? :-) Sorry, ak pisem hluposti :-), myslim, ze sa bude tesit :-)