Velmi to boli pri prvom pohlavnom styku?

A-A-A

KUBENKO ano presne to myslim.

j1a2j3a4 to je blbost, uzdicka a dlzka penisu spolu nesuvisia. Uzdicka praska ked je kratka. Na panicoch to vidiet najlepsie, teda ked je penis stoporeny a uzdicka je kratka, tak zalud je trochu ohnuty nadol (toto ohnutie si netreba mylit s beznym ohnutim penisu, ktore ma drviva vacsina muzov). Pri aktivnom sexualnom zivote moze uzdicka prasknut prave preto, lebo penis sa prisposobuje tvaru posvy.

Jano1985 hlavne sa s partnerkou (ak ju mas) porozpravaj o vsetkom, bez zabran. Mozete sa tak vyhnut zbytocnym nedorozumeniam.

j1a2j3a4

omg to ta uzdicka ma prasknut? :-o

ja som kdesi cital ze kratka uzdicka je pricinou malych onych, cize trocha sa bojim aby mi poriadne narastol :D..

ale ako to ma prasknut? :-o

A-A-A

Uzdicka nemusi prasknut hned pri prvom milovani, moze kludne aj po 15. Takiez nemusi prasknut len raz, ale moze praskat na viackrat. Myslim, ze po prvykrat to boli viac partnerku ako partnera.

Jano1985

dik Smejusko..No vies ja mam ohnuty penis pri stoporeni...je ohnuty dole,a ta uzdicka je velmi napnuta,ze vraj ta praskne pri prvom milovani,no nie kazdy ma taku uzdicku..resp..tak napnutu ako ja...mam strach..

smejusko

No mna to bolelo trosku ale ked si to spatne pozriem po rokoch bolo to dost aj partnerom, s inym by to bolo mozno lepsie... ale nebolo to nic neznesitelne, skor trocha neprijemne, len sa toho hlavne neboj, niekoho to neboli vobec... a ked tak po druhy treti krat tomu prides na chuta ked budes mat aj partnera ktory v tom bude dobry tak budes sex milovat... hlavne sa treba uvolnit a mysliet na ine veci ako na to ci to bude boliet:)