poradte mi nejaky najlepsi film si kuknut.co odporucate nejake nivinky?

levicaaaaa

VincentV: nemusím byť fanatický katolík aby som vedela, že The Secret je oblbovák... Bohužiaľ, na narodeniny som dostala knihu - už druhú časť a to som sa tej prvej dosť zábavne zbavila, no neviem čo s tou druhou, keďže mi tam zapísali aj venovanie... :/

VincentV

A inač všetkým odporúčam film The Secret, teda Tajomstvo, film, ktorý vám zmení život, ak nieste ešte úplne stratení, alebo fanaticky katolíci :)

VincentV

barbie5250: no problém je v tom, že u nás ani v čechách nevyšiel na DVD, takže jedine skús na nete pohľadať tv rip, alebo dvd so zvukom tv ripu, tj s dabingom.Neviem ako to tu je s cenzúrou, tak stránky radšej vypisovať nebudem, skús google niečo ako prelet nad kukaccim hnizdem.avi, alebo prelet nad kukaccim hnizdem cz, vyskúšaj určite nájdeš, ak nie tak napíš mail a pošlem ti linky.Čas prebudenia tiež stojí zato, ale ten sa tak isto zháňa ťažšie.

Gill

Tazko sa takto radi, ked vobec neviem ake filmy mas rada ;)
Trosku nezvycajne, ale napriklad ja nemam rada komedie, ani horory velmi nemusim. Radsej si pozriem taky film, nad ktorym sa oplati zamysliet alebo nejaky kvalitny romanticky.

Tak vyberam z mojich oblubenych:

Nas vodca - nie je to oddychovka, ale oplati sa pozriet, ma zmysel

Dom pri jazere - romanticky, ale iny na ake sme zvyknute ;)

Forrest Gump - klasika, predpokladam, ze to si uz asi videla, ale mne sa velmi paci

Black (Temnota) - uplne najlepsi film aky som kedy videla, ja som z neho bola mimo... www.filmklub.sk

odpovedam

a este pridam nieco :-)

Niekto tu uz spominal Atonement - Pokanie. Som plakala ako diva na konci :-), takisto sa mi pacil Dom pri jazere, Casablanca, Obcan Kane, Mechanicky pomaranc, Persepolis (je to kreslene, ale krasne, nie vsak rozpravka), Skryta identita, Podozrenie nula, Cokolada... :-)

odpovedam

barbie5250,

Prelet nad kukucim hniezdom je asi naj film, aky som kedy videla :-), v pohode ho stiahnes z netu :-)

barbie5250

hej vincent ten prelet nad kukucim hniezdom chcem vidiet,ale nemohla som ho v pozicovni zohnat,da sa pozriet aj niekde na nete??

VincentV

Prelet nad kukaččím hniezdom, alebo Čas Prebudenia, obidva z lekárskeho prostredia.Najlepšie čo som videl :)